...
ВЫВОЗ МУСОРА КИЕВ
Kyivstar:
(068) 208 56 55
Vodafone:
(066) 208 56 55
Telefon:
(044) 334 79 47

Навантаження будівельного сміття у Києві

Забезпечуємо надійну та професійну послугу з вивезення сміття - швидкий вивіз сміття по Києву та Київській області
грузовичок
Наявність власного автопарку
Широкий вибір вантажних автомобілів з різною вантажопідйомністю
часики
Швидке виконання замовлень
Своєчасне прибуття на об'єкт та оперативне виконання замовлення
коробочка
Упаковка речей
Широкий асортимент упаковки для різних типів перевезення
НАШ АВТОПАРК
Вантажник
Сбор мусора, загрузка мусора
Газель
грузовик с коробками
Масса, т
3
иконка куб
Обьем, м3
24
грузовик
Довжина, м
4,2
иконка машинка в ширину
Ширина, м
1,8
Зіл
грузовик с коробками
Масса, т
6
иконка куб
Обьем, м3
5
грузовик
Довжина, м
6
иконка машинка в ширину
Ширина, м
2
3000 грн
Камаз
грузовик с коробками
Масса, т
10
иконка куб
Обьем, м3
12
грузовик
Довжина, м
7
иконка машинка в ширину
Ширина, м
2,2
4000 грн
Замовляйте у месенджерах
Менеджер завжди готовий прийняти замовлення. Вибирайте найбільш зручний для Вас спосіб розповісти нам про свої плани з транспортування та переїзду.
Картинка Телефон

Диапозон цін на вивезення сміття

Вывоз мусора тарифи м.Київ Обьем, тонажність Без завантаження С завантаженням Ціна 1км за містом (по колу)
Бус 9м3/1.2т 300 грн 1200 грн 30 грн/км
Газель 13м3/1.5т 300 грн 2500 грн 40 грн/км
Газель 18м3/3т 300 грн 2800 грн 45 грн/км
Зіл 5м3/5т 3500 грн 5500 грн 60 грн/км
Камаз 10м3/10т 4000 грн 6500 грн 80 грн/км
Ман 20м3/20т 7000 грн --- 100 грн/км
Грузчик менеджер
Бажаєте отримати консультацію?

  Відходи після виконання різних робіт на будмайданчику, ремонту житлових приміщень, реставрації фасадів та прилеглої території установ різного призначення можуть накопичитися у великих обсягах. Потрібне кваліфіковане та швидке навантаження будівельного сміття через особливі вимоги, які діють щодо транспортування та утилізації подібного мотлоху.

  Вантажники компанії «Майстер-Про» впораються з будь-яким поставленим завданням і позбавлять вас клопоту, який важко вирішити власними силами. За мінімальний проміжок часу квартира, будинок, котедж, торговий зал, офіс, виробничий цех радуватимуть власника доглянутим та охайним виглядом.

  Винесення та навантаження будівельного сміття – які різновиди матеріалів заборонені для наповнення побутових контейнерів

  Відповідно до норм поводження з відходами подібного типу, категорично забороняється викидати в баки, розташовані у дворі будинку, кілька різновидів мотлоху:

  • залишки кладки, оздоблення підлог, стель та стін – бетон, кахельна плитка, граніт, гіпс, штукатурка;
  • шматки покрівельних елементів – гідроізоляція, скловата, профлисти, шифер, металочерепиця;
  • окремі частини бордюрів, тротуарного покриття, огородження пішохідних доріжок, керамічних уламків;
  • деталі опалювальних систем, каналізаційних відводів, дренажних магістралей, трубопроводів водопостачання, старої сантехніки;
  • відходи лінолеуму, паркету, ламінату, пиломатеріалів.

  Запропонована ціна навантаження будівельного сміття повністю виправдовує себе вирішенням проблеми з утилізацією мотлоху за особливою технологією.

  Організація завантаження та транспортування відходів після будівництва чи ремонту

  Проста, на думку недосвідченої людини, операція вимагає ретельної підготовки та аналізу всіх особливостей окремо взятого замовлення. На етапі обговорення важливо уточнити такі моменти:

  • вивіз здійснюватиметься машиною мувінгової компанії або автомобілем клієнта. Транспортний засіб має підходити до такого специфічного вантажу;
  • уточнюємо, чи є потреба у додатковій техніці;
  • прораховується оптимальна кількість робочих під запланований обсяг вантажу;
  • від властивостей відходів залежить доставка на полігон, що приймає подібний мотлох.

  Навряд чи звичайний громадянин має все необхідне для виконання таких нормативів, тому не варто витрачати нерви і час на організаційні процеси. Звертайтеся до спеціалізованої компанії з вантажоперевезень.

  Як відбувається навантаження будівельного сміття в Києві

  При обговоренні договору про співробітництво та прибуття бригади на об’єкт така послуга включає комплекс певних дій:

  1. Прораховується загальна маса та розміри відходів із попередньою оцінкою необхідності щось порізати, поламати, розбити одержання довжини, придатної для розміщення на машині.
  2. Аналізується доцільність застосування пакувальних матеріалів та тари. Це можуть бути пакети, щільні мішки, призначені для подібних цілей контейнери та бункери.
  3. Завантаження сміття буде виконуватися за оптимальною методикою – вручну, насипом, за допомогою крана або екскаватора;
  4. Вивезення на найближчий полігон чи точку утилізації.

  З цього переліку стає зрозумілим, наскільки важко буде вирішити таке завдання силами некваліфікованого персоналу та без професійного підходу.

  Варто згадати, що вантажники «Майстер_Про» проведуть сортування вантажу на окремі категорії для дотримання стандартів екологічної безпеки під час транспортування.

  Чому вибирають саме нас?

  Крім фізично підготовлених робітників та обладнаних автомобілів для робіт з будівельним мотлохом у ряді випадків необхідно мати дозвільну документацію. Її відсутність може призвести до накладення штрафних санкцій і на замовника, і на перевізника. Мувінгова компанія забезпечить клієнтам спокій із цього приводу – є офіційний дозвіл встановленого на законодавчому рівні зразка.

  Кваліфіковане навантаження будівельного мотлоху, замовлене у нас, це можливість скористатися перевагами співпраці з надійним та відповідальним партнером:

  • власний парк автомобілів під будь-які варіанти перевезення;
  • оперативність та акуратність при виносі та навантаженні;
  • лояльний рівень тарифів;
  • можливість замовляти окремо машину та бригаду;
  • оперативне оформлення заявок та виїзд за вказаною адресою;
  • ми беремо на себе весь клопіт з отримання потрібної документації.

  Обслуговуються без будь-яких обмежень усі райони столиці та населені пункти області – Бориспіль, Бровари, Васильків, Вишгород, Ірпінь, Буча, Вишневе, Гатне, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка.

  У відгуках клієнтів особливий акцент робиться на таких важливих плюсах діяльності логістів, робітників, водіїв, менеджерів як ввічливе, попереджувальне ставлення до побажань замовників, готовність знайти компромісний варіант вирішення поставленого завдання, приємний зовнішній вигляд вантажників, дбайливе ставлення до майна власників об’єктів.

  Як визначається вартість навантаження будівельного сміття?

  Звичайний тариф за виклик одного робітника на мінімальний час о 2 годині дорівнює 150 грн. Але остаточна сума озвучується лише після детального розрахунку, за якого береться до уваги кілька факторів:

  1. Загальної кількості та виду призначених до утилізації відходів.
  2. Робота з мотлохом, що володіє підвищеною токсичністю.
  3. Додаткові послуги з сортування та фасування.
  4. Скільки робітників буде потрібно.
  5. Проблеми при винесенні з приміщення або з перенесенням на будмайданчику.
  6. Терміновість замовлення, робота в нічний час.

  Певні корективи в ціні можуть бути і через замовлення в процесі виконання не вказаних заздалегідь послуг.

  При укладанні договору на постійне обслуговування ви можете скористатися знижкою на 10%, а кожна друга заявка коштуватиме 5% дешевше.

  Клієнт вибирає найбільш зручний для нього варіант оплати – готівкою, переказом на банківську картку, безготівковий розрахунок із ПДВ.

  Прозора політика ціноутворення та відповідність вартості реаліям, що склалися на ринку послуг, роблять звернення до «Майстер-Про» вигідним і економічно виправданим рішенням.

  Як оформити заявку?

  Щоб замовити за демократичною ціною навантаження будівельного сміття в столиці, зателефонуйте за номером контактного телефону компанії, заповніть форму зворотного зв’язку на сайті, скористайтесь адресою електронної пошти або чатом в одному з найпопулярніших месенджерів. Диспетчери працюють у режимі 24/7, без перерв на вихідні та свята, та швидко зв’яжуться з вами.

  Великий вибір варіантів комунікації дозволить оперативно відреагувати на звернення та забезпечить своєчасний приїзд спеціалістів за вказаною адресою.

  Є дозвіл на виконання вантажних перевезень у Поздняках, Троєщині, Оболоні та інших районах Києва.

  Завдання будь-якого рівня складності та обсягу професійні вантажники виконають якісно та з урахуванням усіх побажань клієнта. Звертайтеся за допомогою до майстрів своєї справи, які беруть на себе весь клопіт з організації такого трудомісткого процесу!

  Відгуки

  Влад Закотей
  21.09.2023, 12:13
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Я б хотів поділитися своїм позитивним досвідом із перевезенням холодильника та пральної машини. Компанія, з якою я працював, надала професійні послуги і все пройшло гладко. Я з упевненістю рекомендую цю компанію для перевезення холодильника та пральної машини.

  Марина Дуняшева
  04.07.2023, 17:10
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Дуже задоволена послугами перевезення дивану, шафи, ліжка та матраца. Все було організовано професійно – швидко та акуратно. Перевізники приїхали точно у вказаний час, обробили меблі та акуратно запакували, щоб уникнути пошкоджень.

  Андрей Дулуб
  06.04.2023, 13:18
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Дуже задоволена вантажоперевезенням сейфа! Машина на переїзд була чудовою – просторою, надійною та комфортною. Водій уважний та досвідчений, миттєво реагував на всі мої побажання. Рекомендую цю компанію всім, хто шукає послугу з вантажоперевезення сейфа!

  Максим Закотей
  17.05.2023, 14:16
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Компанія надала вантажника з машиною, що полегшило процес перевезення. Вантажник виявив високий професіоналізм та обережність, не пошкодивши сейф та навколишні предмети. Якщо у вас немає власної машини, можна замовити вантажників без машини, що буде зручно.

  Шинко Олексій
  03.11.2023, 01:00
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Переїзд приватного будинку був успішним завдяки професіоналізму компанії. Всі речі були акуратно упаковані та доставлені. Дачний переїзд також пройшов гладко, меблі та садовий інвентар перевезли без проблем. Рекомендую цю компанію для приватних та дачних переїздів.

  Нам довіряють
  Наші роботи
  Наші контакти
  Зв'яжіться з нами для отримання детальної інформації
  Часы