...
ГРУЗЧИКИ КИЕВ
Kyivstar:
(068) 208 56 55
Vodafone:
(066) 208 56 55
Telefon:
(044) 334 79 47

Підйом холодильника на поверх Київ

Завжди доступно для замовлення — досвідчений водій та професійні вантажники виконають перевезення надійно та вчасно
грузовичок
Наявність власного автопарку
Широкий вибір вантажних автомобілів з різною вантажопідйомністю
часики
Швидке виконання замовлень
Своєчасне прибуття на об'єкт та оперативне виконання замовлення
коробочка
Упаковка речей
Широкий асортимент упаковки для різних типів перевезення
Наші послуги
Master Pro
Квартирний переїзд
Суттєва економія часу – наші вантажники виконають вам різні види робіт саме тоді, коли це буде потрібно.
Master Pro
Перевезення меблів
У компанії «Майстер-Про» вам нададуть все необхідне сприяння для того, щоб транспортування ваших меблів відбулося без проблем.
Master Pro
Офісний переїзд
Ми готові надати всі необхідні пакувальні матеріали та пристрої для завантаження сейфів, терміналів та інших важких предметів.
Master Pro
Перевезення піаніно
Для перевезення піаніно вагою до 250 кг знадобиться лише два професійні вантажники-такелажні зі спеціальними ременями та вантажний бус. для навантаження сейфів, терміналів та інших важких предметів.
Master Pro
Перевезення речей
Перевезення речей є дуже клопітким процесом, пов'язаним з акуратністю транспортування, тому наша компанія пропонує найякісніші умови для виконання перевезення.
Master Pro
Перевезення побутової техніки
Перед транспортуванням ми ретельно пакуємо техніку. Для цього використовується картон, пухирчаста плівка, пінопласт та поліетилен.
Master Pro
Перевезення обладнання
Враховуючи особливості обладнання, приміщень, де обладнання встановлено, місць, куди слід доставити та встановити обладнання, перевізники підбирають оптимальний спосіб доставки.
Master Pro
Перевезення будматеріалів
Є широкий вибір транспорту для перевезення будівельних матеріалів різної маси та габаритів, а також у разі потреби наші фахівці допоможуть з розвантаженням допоможуть.
Master Pro
Упаковка
В наявності різні види пакувальних матеріалів для різних типів переїздів. Працюємо на якість перевезення та безпеку Вашого вантажу
ВАНТАЖНИКИ - ПІДЙОМ ХОЛОДИЛЬНИКА НА ПОВЕРХ
 • Підйом холодильника на поверх без ліфта
 • Доставка та підйом холодильника на поверх
 • Спуск, підйом без ліфта
 • Транспортування холодильника
 • Підйом холодильника ліфтом
 • Такелажні роботи
Замовляйте у месенджерах
Менеджер завжди готовий прийняти замовлення. Вибирайте найбільш зручний для Вас спосіб розповісти нам про свої плани з транспортування та переїзду.
Картинка Телефон

Скільки коштує робота вантажників в Києві - ціна 2024

Послуги вантажників м.Київ Ціна за 1 годину роботи Мін. заказ (2 год ) Работа в ніч (1 год) Работа за містом (1год)
Вантажник на годину 150 грн 300 грн 250 грн 200 грн
2 вантажника 300 грн 600 грн 500 грн 400 грн
3 вантажника 450 грн 900 грн 750 грн 600 грн
4 вантажника 600 грн 1200 грн 1000 грн 800 грн
Ламінат 200 грн 400 грн 250 грн 200 грн
Сипучі суміші 600 грн/т --- 800 грн/т 700 грн/т
Гіпсокартон 700 грн/т --- 900 грн/т 800 грн/т
Газоблок 700 грн/т --- 900 грн/т 800 грн/т
Кирпич 700 грн/т --- 900 грн/т 800 грн/т
Збирання-Розбирання меблів 100 грн/од --- 150 грн/од 150 грн/од
Грузчик менеджер
Бажаєте отримати консультацію?

  Підйом холодильника на поверх у Києві – поради спеціалістів

  Виконати підйом холодильника на поверх нерідко стає нерозв’язною проблемою для більшості власників квартир у багатоповерхівках. Складнощі з переміщенням важких, великогабаритних предметів у висотних будинках знайомі практично кожному з нас. Купівля масивного побутового приладу та інших аналогічних виробів завжди пов’язана із завданням щодо їх спуску або переміщення на значну висоту.

  Компанія «Майстер-Про»  позбавить вас від марних спроб впоратися з такою складною, небезпечною роботою, що вимагає спеціальних навичок. Наші клієнти не будуть наражатися на ризик отримати травму при контакті з поручнями сходів і кутами в під’їзді, виключається небезпека пошкодження дорогої побутової техніки, сам процес не займає багато часу.

  Підйом холодильника на поверх – як правильно виконати?

  На підготовчому етапі важливо скористатися рекомендаціями фахівців щодо виконання деяких кроків, які забезпечують збереження такого агрегату. Доставка у фабричному впакуванні відразу після покупки набагато спрощує процедуру перенесення. А ось за необхідності переміщення у зв’язку з переїздом важливо дотримуватись таких правил:

  • розморожування агрегату, миття всіх поверхонь усередині. Просушування для видалення вологи та бруду;
  • виймаються всі навісні деталі, ящики, полиці та ретельно упаковуються в гофрований картон або стрейч-плівку;
  • надійна фіксація пристрою, призначеного для пересування холодоагенту;
  • більшість сучасних модифікацій не укомплектовані транспортувальними болтами. Ряд моделей мають конструкцію із прихованим двигуном. Скрізь, де є доступ, слід розмістити між компресором і стінками корпусу щільні вставки;
  • якомога надійніше закріплюються дверцята – для цього знадобиться скотч, мотузка, господарський шпагат;
  • підіймання холодильника на поверх краще робити в упакованому вигляді. Ідеальний варіант – у магазинній упаковці. Але за її відсутності підійдуть поролон, повітряно-бульбашкова плівка.

  Не можна нехтувати жодним із перерахованих прийомів, адже від грамотної підготовки залежить цілісність дорогого агрегату. Не хочете зазнати фінансових збитків? Тоді зробіть замовлення професійних послуг!

  Як відбувається підйом сходовими маршами великих речей

  Добре, якщо у власника збереглася фабрична коробка з усіма супутніми ущільнювачами та піддоном із пінопласту. Виробники передбачливо роблять тару такою, щоб при транспортуванні та перенесенні не виникало жодних труднощів. Але зазвичай таке «щастя» зустрічається практично рідко. Тому й потрібний досвід фахівців для підготовки пристрою найбільш підходящим способом:

  • корпус обов’язково загортається у досить щільний папір;
  • після цього робиться ще один шар – з картону підвищеної густини;
  • закріплення скотчем та верхня оболонка з повітряно-бульбашкової плівки.

  Запропонована ціна підйому холодильника на поверх вигідна з тієї причини, що кваліфіковані вантажники знають усі нюанси та тонкощі такого процесу.

  При переміщенні обов’язково дотримується вимога про розташування компресора виключно з боку корпусу, яка є задньої стосовно напрямку руху. Якщо цей блок буде розміщуватися спереду, може статися відкриття масляного клапана. Виникне неприємна ситуація з проникненням олії в охолоджувальний трубопровід.

  Змішування сторонньої речовини в контурі з холодоагентом – причина подальшого різкого зниження характеристик продуктивності та параметрів охолодження у морозильній камері.

  Установка агрегату включає застосування як підкладки матеріалів, що амортизують – щільної тканини, товстого картону, вирізаних за шаблоном шматків пінопласту.

  Переваги підйому холодильника на верхні поверхи персоналом мувінгової компанії

  Звернення за допомогою до тих, хто щодня протягом багатьох років займається подібними роботами, буде оптимальним рішенням з наступних причин:

  1. Вам не потрібно витрачати дорогоцінний час і наражати себе на ризик отримати травму, а також нести фінансові збитки через пошкодження свого майна.
  2. Для робітників із навичками переміщення громіздких речей немає нерозв’язних ситуацій. Фізична підготовка вантажників, наявність спеціальних пристроїв та такелажного оснащення – гарантія швидкого та безпечного виконання вашого замовлення.
  3. За домовленістю можна заздалегідь зазначити, що ми приїдемо з потрібними пакувальними матеріалами, а не шукати їх по магазинах та закуповувати у великих зайвих обсягах.
  4. Конкурентоспроможна вартість підйому холодильника на поверх не здається занадто великою в порівнянні з тими муками, які зазнає власник при спробі самостійно виконати непосильну операцію

  Великим плюсом для мешканців столиці буде також можливість замовити послугу в усіх районах Києва, включаючи Оболонь, Поздняки, Троєщину , а також у більшості населених пунктів області – Бориспіль, Бровари, Васильків, Вишгород, Ірпінь, Буча, Вишневе, Гатне, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка.

  Як формується вартість такої роботи?

  Стандартна розцінка послуг вантажника складає за перші дві години 150 грн, а за кожну годину наступна така сама сума. У цю оплату входить переміщення виробів масою не більше 100 кг та робота до 5 поверхів включно.

  Сума оплати за переміщення у кожному окремому випадку розраховується з урахуванням наступних критеріїв:

  • марка агрегату – у різної техніки свої показники за зовнішніми габаритами та вагою;
  • специфіка маршруту – особливості сходових маршів та висота доставки;
  • кількість такелажників;
  • виконання додаткових робіт – упаковка, використання такелажної оснастки.

  При оформленні замовлення остаточний кошторис надається нашим менеджером у телефонному режимі або після звернення за допомогою опції зворотного зв’язку на сайті.

  Зручний та вигідний алгоритм співпраці

  На вибір клієнтів надається кілька способів комунікації з менеджерами мувінгової компанії:

  • дзвінок за номером контактного телефону;
  • опція зворотнього зв’язку на сайті;
  • чати в соціальних мережах та популярних месенджерах;
  • через електронну пошту.

  Таким чином гарантується оперативність оформлення заявок, можливість скористатися варіантом екстреного перенесення.

  Компетентні фахівці уточнять усі особливості планованої роботи, прорахують кошторис для вашої ситуації та приймуть заявку до виконання. Наче обумовлений час на об’єкт прибуде бригада робітників.

  Процес підйому холодильника на поверх проводиться з дотриманням чинних нормативів безпеки та з максимальною акуратністю для забезпечення цілісності та збереження майна клієнтів.

  За підсумками перенесення замовник здійснює оплату.

  Не шукайте перевізників із сумнівною репутацією та вантажників з вулиці, які не мають необхідної кваліфікації та професійного обладнання. Звертайтеся до тих, для кого такі послуги – це повсякденна діяльність. Відгуки солідних компаній та приватних осіб про «Майстер-Про» – найкраще свідчення надійності та високої репутації компетентних логістів, водіїв та вантажників.

  Відгуки

  Влад Закотей
  21.09.2023, 12:13
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Я б хотів поділитися своїм позитивним досвідом із перевезенням холодильника та пральної машини. Компанія, з якою я працював, надала професійні послуги і все пройшло гладко. Я з упевненістю рекомендую цю компанію для перевезення холодильника та пральної машини.

  Марина Дуняшева
  04.07.2023, 17:10
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Дуже задоволена послугами перевезення дивану, шафи, ліжка та матраца. Все було організовано професійно – швидко та акуратно. Перевізники приїхали точно у вказаний час, обробили меблі та акуратно запакували, щоб уникнути пошкоджень.

  Андрей Дулуб
  06.04.2023, 13:18
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Дуже задоволена вантажоперевезенням сейфа! Машина на переїзд була чудовою – просторою, надійною та комфортною. Водій уважний та досвідчений, миттєво реагував на всі мої побажання. Рекомендую цю компанію всім, хто шукає послугу з вантажоперевезення сейфа!

  Максим Закотей
  17.05.2023, 14:16
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Компанія надала вантажника з машиною, що полегшило процес перевезення. Вантажник виявив високий професіоналізм та обережність, не пошкодивши сейф та навколишні предмети. Якщо у вас немає власної машини, можна замовити вантажників без машини, що буде зручно.

  Шинко Олексій
  03.11.2023, 01:00
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Переїзд приватного будинку був успішним завдяки професіоналізму компанії. Всі речі були акуратно упаковані та доставлені. Дачний переїзд також пройшов гладко, меблі та садовий інвентар перевезли без проблем. Рекомендую цю компанію для приватних та дачних переїздів.

  Нам довіряють
  Наші роботи
  Наші контакти
  Зв'яжіться з нами для отримання детальної інформації
  Часы