...
ГРУЗЧИКИ КИЕВ
Kyivstar:
(068) 208 56 55
Vodafone:
(066) 208 56 55
Telefon:
(044) 334 79 47

Підйом меблів на поверх Київ

Завжди доступно для замовлення — досвідчений водій та професійні вантажники виконають перевезення надійно та вчасно
грузовичок
Наявність власного автопарку
Широкий вибір вантажних автомобілів з різною вантажопідйомністю
часики
Швидке виконання замовлень
Своєчасне прибуття на об'єкт та оперативне виконання замовлення
коробочка
Упаковка речей
Широкий асортимент упаковки для різних типів перевезення
Наші послуги
Master Pro
Квартирний переїзд
Суттєва економія часу – наші вантажники виконають вам різні види робіт саме тоді, коли це буде потрібно.
Master Pro
Перевезення меблів
У компанії «Майстер-Про» вам нададуть все необхідне сприяння для того, щоб транспортування ваших меблів відбулося без проблем.
Master Pro
Офісний переїзд
Ми готові надати всі необхідні пакувальні матеріали та пристрої для завантаження сейфів, терміналів та інших важких предметів.
Master Pro
Перевезення піаніно
Для перевезення піаніно вагою до 250 кг знадобиться лише два професійні вантажники-такелажні зі спеціальними ременями та вантажний бус. для навантаження сейфів, терміналів та інших важких предметів.
Master Pro
Перевезення речей
Перевезення речей є дуже клопітким процесом, пов'язаним з акуратністю транспортування, тому наша компанія пропонує найякісніші умови для виконання перевезення.
Master Pro
Перевезення побутової техніки
Перед транспортуванням ми ретельно пакуємо техніку. Для цього використовується картон, пухирчаста плівка, пінопласт та поліетилен.
Master Pro
Перевезення обладнання
Враховуючи особливості обладнання, приміщень, де обладнання встановлено, місць, куди слід доставити та встановити обладнання, перевізники підбирають оптимальний спосіб доставки.
Master Pro
Перевезення будматеріалів
Є широкий вибір транспорту для перевезення будівельних матеріалів різної маси та габаритів, а також у разі потреби наші фахівці допоможуть з розвантаженням допоможуть.
Master Pro
Упаковка
В наявності різні види пакувальних матеріалів для різних типів переїздів. Працюємо на якість перевезення та безпеку Вашого вантажу
Вантажники меблів підйом на поверх
 • Підйом меблів без ліфта на поверх
 • Розбирання та збирання меблів
 • Доставка та підйом меблів на поверх
 • Підйом на поверх меблів з ліфтом
 • Підйом меблів по поверхах
 • Такелажні роботи
Замовляйте у месенджерах
Менеджер завжди готовий прийняти замовлення. Вибирайте найбільш зручний для Вас спосіб розповісти нам про свої плани з транспортування та переїзду.
Картинка Телефон

Скільки коштує робота вантажників в Києві - ціна 2024

Послуги вантажників м.Київ Ціна за 1 годину роботи Мін. заказ (2 год ) Работа в ніч (1 год) Работа за містом (1год)
Вантажник на годину 150 грн 300 грн 250 грн 200 грн
2 вантажника 300 грн 600 грн 500 грн 400 грн
3 вантажника 450 грн 900 грн 750 грн 600 грн
4 вантажника 600 грн 1200 грн 1000 грн 800 грн
Ламінат 200 грн 400 грн 250 грн 200 грн
Сипучі суміші 600 грн/т --- 800 грн/т 700 грн/т
Гіпсокартон 700 грн/т --- 900 грн/т 800 грн/т
Газоблок 700 грн/т --- 900 грн/т 800 грн/т
Кирпич 700 грн/т --- 900 грн/т 800 грн/т
Збирання-Розбирання меблів 100 грн/од --- 150 грн/од 150 грн/од
Грузчик менеджер
Бажаєте отримати консультацію?

  Замовити підйом меблів на поверх потрібно при плануванні переїзду на нове місце проживання або в інший офіс, купівлі меблевого гарнітура, за відсутності вантажного ліфта в будівлі та інших ситуацій. Мувінгова компанія позбавить вас турбот, пов’язаних із переміщенням габаритних та важких предметів. Підняти такі речі на велику висоту по сходових маршах для недосвідченої людини загрожує небезпекою отримання травм, псуванням дорогого майна, пошкодження стін і дверей.

  Особливості такого процесу визначають потребу у зверненні за допомогою до професіоналів.

  Специфіка занесення меблів на поверх

  Компанія «Майстер-Про» приймає заявки на подібну послугу та забезпечить виконання замовлення бригадою професійних вантажників, які мають практичні навички та кваліфікацію для виконання робіт з переміщення масивних предметів на висоту. У ряді випадків будуть використані спеціальні засоби та оснащення для забезпечення збереження майна клієнтів.

  Застосування піддонів, візків, ременів, канатів та інших пристроїв буде запорукою безпечного переміщення та цілісності предметів, що переносяться. Приємна для вас ціна підйому меблів на поверх без ліфта буде за бажанням замовника одним з етапів комплексної послуги, що складається з низки операцій:

  • винесення вантажу з житлового приміщення, офісу, громадського чи комерційного закладу;
  • розміщення на вантажній платформі транспортного засобу;
  • доставка за вказаною власником адресою;
  • розвантаження з машини;
  • перенесення до будинку чи квартири;
  • розміщення речей на новому місці.

  Варто мати на увазі, що можна оформити як поверховий підйом, так і окремі види робіт в одному пакеті. Адже нерідко виникає необхідність у розбиранні та складанні корпусних конструкцій, правильній упаковці частин, утилізації тощо.

  Підйом меблів на поверх – які види переносяться?

  Для досвідчених співробітників мувінгової компанії немає нерозв’язних завдань. Але найчастішими є такі операції:

  • м’які предмети типу пуфів, крісел, диванів. Сходами вгору переміщення здійснюється візками, із застосуванням піддонів та ременів. При складностях з проходом через дверний отвір відбувається демонтаж з упаковкою кожної частини плівку або картонну тару. Це допомагає уникнути небезпеки ушкоджень;
  • корпусні вироби – масивні комоди, тумби та шафи. Велика вага і габарити ускладнюють розміщення в ліфті або переміщення сходовими маршами. У таких ситуаціях іноді потрібно навіть використання підйомників, строп та лебідок. Не виключається і потреба у розбиранні;
  • індивідуальна вартість підйому меблів на поверх буде працювати з піаніно. Така операція відрізняється підвищеною складністю, потребує професійного підходу, уміння та спецзасобів. Дуже дорогий і схильний до ризику поломки предмет в жодному разі не можна намагатися піднімати самостійно.

  Усі перелічені трудомісткі та небезпечні для недосвідченої людини роботи довіряйте висококваліфікованим співробітникам «Майстер-Про» .

  Процедура підйому меблів на поверх

  Схема виконання такої роботи розроблена для клієнтів так, щоб забезпечити всі умови для оперативного та безпечного перенесення:

  1. Дзвінок до мувінгової компанії за номером контактного телефону для уточнення менеджерами ваших даних, адреси об’єкта, виду та кількості речей, поверховість доставки, наявність або відсутність ліфта.
  2. Узгодивши всі деталі, озвучується ціна підйому меблів на поверх у Києві та уточнюється дата та час виконання замовлення, необхідна кількість робочого персоналу.
  3. Уточнюється варіант підготовки вантажу до переміщення – силами компанії чи самим клієнтом.
  4. Весь вміст шаф, диванів, комодів витягується назовні.
  5. Розбирання великогабаритних конструкцій.
  6. Упаковка у міцні матеріали для захисту від механічних пошкоджень.
  7. Маркування окремих комплектуючих для швидкого та правильного монтажу на новому місці.

  Транспорт та вантажники прибувають точно у визначений термін. Якщо існує попередня домовленість, крім основної послуги, всі вироби будуть розставлені у визначених власником зонах.

  Можна оплатити зроблену роботу банківською карткою, готівкою, по безготівковому або безготівковому форматі з ПДВ.

  Вартість підйому меблів на поверх

  Точний розрахунок здійснюється на підставі наступних параметрів:

  • обсяг і вид речей, що переміщуються;
  • особливості сходових маршів та висота доставки;
  • можливість користування ліфтом;
  • відстань перевезення між об’єктами вивезення та нового місця;
  • потребою у додаткових операціях – упаковка, демонтаж/складання.

  Базовий тариф послуг вантажника становить за перші дві години 150 грн, а за кожну наступну годину таку саму суму. У цю оплату входить переміщення виробів масою не більше 100 кг та робота до 5 поверхів включно.

  А ось на вищі поверхи ціна зростає. У цьому враховується як відстань, а й тип вантажу. Зрозуміло, що підняти диван на поверх набагато складніше та витратніше, ніж виконати аналогічну операцію зі спальним столиком.

  При оформленні замовлення остаточний кошторис надається нашим менеджером у телефонному режимі або після звернення за допомогою опції зворотного зв’язку на сайті.

  У чому переваги роботи професійних вантажників?

  Важливим плюсом буде прийом заявок від мешканців Оболоні, Поздняків, Троєщини та інших районів столиці, а також населених пунктів області – Бориспіль, Бровари, Васильків, Вишгород, Ірпінь, Буча, Вишневе, Гатне, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка. В експрес-режимі диспетчер уточнить усі деталі, назве суму до оплати та оформить вашу заявку на негайне виконання або на інший зручний час.

  Скориставшись послугами кваліфікованих вантажників, ви зможете повністю відчути значні вигоди від такого рішення6

  1. Економія фізичних зусиль, нервів та часу для вирішення задачі, яка при нестачі навичок буде дуже стомлюючою та складною. А для персоналу «Майстер-Про» такі роботи – це повсякденна, звичайна справа, яка виконується швидко і без особливих турбот.
  2. Надійність та безпека – вам не треба турбуватися про збереження дорогого майна та ризикувати здоров’ям. Досвідчені вантажники за допомогою спеціального оснащення зроблять усі етапи непростого завдання з гарантією цілісності та збереження речей.
  3. Компетентні менеджери з розумінням ставляться до побажань та потреб клієнтів. Буде обраний найзручніший і найвигідніший варіант співпраці.
  4. Можливість екстреного виклику з наданням транспорту та бригади робітників у найкоротші терміни.

  Головний критерій у роботі «Майстер-Про» – дотримання термінів, зазначених у договорі, прозорість тарифів, акуратне та відповідальне ставлення до майна клієнтів.

  Специфіка діяльності вантажоперевізної компанії полягає в тому, що дуже часто клієнти мають можливість подати заявку тільки на вихідний або святковий день. Це не буде проблемою – оформимо замовлення на зручний для вас час, виконаємо всі роботи оперативно, акуратно та за вигідною для вас вартістю! Звертайтеся зараз, ми готові допомогти зробити підйом меблів на поверх вже сьогодні!

  Відгуки

  Влад Закотей
  21.09.2023, 12:13
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Я б хотів поділитися своїм позитивним досвідом із перевезенням холодильника та пральної машини. Компанія, з якою я працював, надала професійні послуги і все пройшло гладко. Я з упевненістю рекомендую цю компанію для перевезення холодильника та пральної машини.

  Марина Дуняшева
  04.07.2023, 17:10
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Дуже задоволена послугами перевезення дивану, шафи, ліжка та матраца. Все було організовано професійно – швидко та акуратно. Перевізники приїхали точно у вказаний час, обробили меблі та акуратно запакували, щоб уникнути пошкоджень.

  Андрей Дулуб
  06.04.2023, 13:18
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Дуже задоволена вантажоперевезенням сейфа! Машина на переїзд була чудовою – просторою, надійною та комфортною. Водій уважний та досвідчений, миттєво реагував на всі мої побажання. Рекомендую цю компанію всім, хто шукає послугу з вантажоперевезення сейфа!

  Максим Закотей
  17.05.2023, 14:16
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Компанія надала вантажника з машиною, що полегшило процес перевезення. Вантажник виявив високий професіоналізм та обережність, не пошкодивши сейф та навколишні предмети. Якщо у вас немає власної машини, можна замовити вантажників без машини, що буде зручно.

  Шинко Олексій
  03.11.2023, 01:00
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Переїзд приватного будинку був успішним завдяки професіоналізму компанії. Всі речі були акуратно упаковані та доставлені. Дачний переїзд також пройшов гладко, меблі та садовий інвентар перевезли без проблем. Рекомендую цю компанію для приватних та дачних переїздів.

  Нам довіряють
  Наші роботи
  Наші контакти
  Зв'яжіться з нами для отримання детальної інформації
  Часы