...
ГРУЗЧИКИ КИЕВ
Kyivstar:
(068) 208 56 55
Vodafone:
(066) 208 56 55
Telefon:
(044) 334 79 47

Підйом піаніно на поверх у Києві

Завжди доступно для замовлення — досвідчений водій та професійні вантажники виконають перевезення надійно та вчасно
грузовичок
Наявність власного автопарку
Широкий вибір вантажних автомобілів з різною вантажопідйомністю
часики
Швидке виконання замовлень
Своєчасне прибуття на об'єкт та оперативне виконання замовлення
коробочка
Упаковка речей
Широкий асортимент упаковки для різних типів перевезення
Наші послуги
Master Pro
Квартирний переїзд
Суттєва економія часу – наші вантажники виконають вам різні види робіт саме тоді, коли це буде потрібно.
Master Pro
Перевезення меблів
У компанії «Майстер-Про» вам нададуть все необхідне сприяння для того, щоб транспортування ваших меблів відбулося без проблем.
Master Pro
Офісний переїзд
Ми готові надати всі необхідні пакувальні матеріали та пристрої для завантаження сейфів, терміналів та інших важких предметів.
Master Pro
Перевезення піаніно
Для перевезення піаніно вагою до 250 кг знадобиться лише два професійні вантажники-такелажні зі спеціальними ременями та вантажний бус. для навантаження сейфів, терміналів та інших важких предметів.
Master Pro
Перевезення речей
Перевезення речей є дуже клопітким процесом, пов'язаним з акуратністю транспортування, тому наша компанія пропонує найякісніші умови для виконання перевезення.
Master Pro
Перевезення побутової техніки
Перед транспортуванням ми ретельно пакуємо техніку. Для цього використовується картон, пухирчаста плівка, пінопласт та поліетилен.
Master Pro
Перевезення обладнання
Враховуючи особливості обладнання, приміщень, де обладнання встановлено, місць, куди слід доставити та встановити обладнання, перевізники підбирають оптимальний спосіб доставки.
Master Pro
Перевезення будматеріалів
Є широкий вибір транспорту для перевезення будівельних матеріалів різної маси та габаритів, а також у разі потреби наші фахівці допоможуть з розвантаженням допоможуть.
Master Pro
Упаковка
В наявності різні види пакувальних матеріалів для різних типів переїздів. Працюємо на якість перевезення та безпеку Вашого вантажу
ПІДЙОМ ПІАНІНО НА ПОВЕРХ ПОСЛУГИ ВАНТАЖНИКІВ
 • Доставка та підйом піаніно
 • Підйом піаніно у квартиру
 • Підйом піаніно сходами
 • Спуск, підйом без ліфта
 • Завантаження та вивантаження піаніно
 • Такелажні роботи
Замовляйте у месенджерах
Менеджер завжди готовий прийняти замовлення. Вибирайте найбільш зручний для Вас спосіб розповісти нам про свої плани з транспортування та переїзду.
Картинка Телефон

Скільки коштує робота вантажників в Києві - ціна 2024

Послуги вантажників м.Київ Ціна за 1 годину роботи Мін. заказ (2 год ) Работа в ніч (1 год) Работа за містом (1год)
Вантажник на годину 150 грн 300 грн 250 грн 200 грн
2 вантажника 300 грн 600 грн 500 грн 400 грн
3 вантажника 450 грн 900 грн 750 грн 600 грн
4 вантажника 600 грн 1200 грн 1000 грн 800 грн
Ламінат 200 грн 400 грн 250 грн 200 грн
Сипучі суміші 600 грн/т --- 800 грн/т 700 грн/т
Гіпсокартон 700 грн/т --- 900 грн/т 800 грн/т
Газоблок 700 грн/т --- 900 грн/т 800 грн/т
Кирпич 700 грн/т --- 900 грн/т 800 грн/т
Збирання-Розбирання меблів 100 грн/од --- 150 грн/од 150 грн/од
Грузчик менеджер
Бажаєте отримати консультацію?

  Підйом піаніно на поверх у Києві – корисні поради

  Підйом піаніно на поверх, що відбудеться в ході переїзду або після покупки габаритного музичного інструменту, може спричинити зневіру будь-якої людини. Всі інші предмети з більшими або меншими труднощами доставляються на нове місце за певний час, а ось уміння поводитися з таким специфічним вантажем у пересічного громадянина зазвичай немає.

  Крім великої ваги та складної конфігурації внутрішній пристрій вимагає до себе дбайливого та грамотного відношення, адже пошкодити його зможе один необережний рух або контакт із поручнями, стінками, твердими сходами. Компанія «Майстер-Про» пропонує скористатися послугами професійних вантажників для виконання такої делікатної послуги.

  Що потрібно передбачити під час підйому піаніно на поверх?

  Важливо враховувати як роботу всередині будівлі, а й потреба у попередньому спуску за старою адресою проживання, транспортування на вантажній платформі машини. Усі етапи мають відбуватися із застосуванням спеціального оснащення, виробляється кваліфікованими працівниками, які мають досвід дбайливого поводження з громіздкими предметами подібного типу. Тільки так можна досягти безпеки дорогого вантажу в початковому вигляді.

  Іноді вага фортепіано досягає до 500 кг, що зумовлює велику обережність в організації процесу переміщення та перевезення. Залежно від умов окремого замовлення наші майстри можуть застосовувати різне обладнання:

  • спуск та підйом роялю з такелажними ременями;
  • міцна упаковка для запобігання механічним ушкодженням;
  • вставки для усунення небезпечної внутрішніх елементів вібрації;
  • візки для спрощення пересування горизонтальною площиною.

  Дані вироби дуже чутливі до негативного впливу довкілля – потрапляння вологи, бруду, дії опадів та екстремальної температури повітря. Зменшити можливі негативні наслідки зазначених факторів допоможе правильний вибір пакувальних матеріалів та транспортування обладнаними під подібні предмети автомобілями.

  Чим може закінчитися підйом піаніно на поверх самотужки?

  Самостійне некваліфіковане поводження з музичним інструментом не рекомендується з низки причин. Насамперед слід звернути увагу на такі фактори:

  • неможливість розташування у стандартному ліфті;
  • проблеми з маневруванням на сходових прольотах;
  • наявність делікатних елементів типу струн, пюпітрів, елементів декору, клавіш, які легко ушкоджуються.

  Маса окремо взятої моделі може суттєво відрізнятися, але все одно залишається досить великою. Завжди є загроза отримати травму або завдати непоправної шкоди фортепіано, яка виведе його з ладу.

  Вантажникам мувінгової компанії найчастіше доводиться мати справу з такими зразками:

  1. Продукція компактного формату з масою 150-250 кг – Zimmermann, Україна.
  2. Модифікації середньої категорії «Petrof», «Rosler» – вага до 400 кг і висота понад півтора метра.
  3. Ще складніше підйом піаніно “Krause & Dress”, “Carl Hintze” – це дорогі колекційні моделі, що мають особливу цінність, як раритетний антикваріат.

  Не підлягає сумніву твердження, що збереження вашого «Стейнвею» чи іншої моделі буде повністю гарантовано лише за допомогою фахівців найвищої кваліфікації.

  Скільки коштує перевезення та підйом?

  Розцінки на базові роботи представлені у прайс-листі на сайті. Але для визначення точної суми наш менеджер здійснює розрахунок на підставі наступних критеріїв:

  • від марки музичного інструменту залежать його розміри та вага;
  • специфіка умов винесення та доставки на необхідну висоту. Поверховість у своїй грає ключову роль;
  • потреба в упаковці.

  Попереднє транспортування обійдеться клієнту у ціну, яка формується на підставі відстані між крайніми точками маршруту. Для різних ситуацій потрібна своя кількість робітників, а також машина зі спеціальними кріпильними пристроями. Тому бажання заощадити та рішення найняти вантажників «з вулиці» може призвести до досить сумних наслідків.

  Старовинний інструмент, який витримав випробування століттями, в одну мить перетворюється на марний предмет через недбале поводження з ним.

  Залишаючи заявку в «Майстер-Про», ви не просто оплачуєте трудовитрати вантажників, а робите вигідну інвестицію в безпеку свого майна та продовження на багато років користування ним.

  Плюси звернення до мувінгової компанії

  Щоб клієнти отримали задоволення від співпраці з надійним постачальником послуг, ми працюємо з дотриманням таких пріоритетів під час виконання будь-якого замовлення.

  Вигідні тарифи

  Запропонована ціна підйому піаніно на поверх враховує реалії, що склалися на ринку послуг, потенційну платоспроможність населення, підбір транспорту та персоналу в точній відповідності під конкретну ситуацію.

  Професіоналізм спеціалістів

  Лояльне ставлення до проблем замовників, відмінна фізична підготовка, ретельна організація робочого процесу, навички поводження зі спеціальним обладнанням та такелажним оснащенням – запорука якісного вирішення будь-якого поставленого завдання.

  Відповідальність

  Дорогі вантажі потрапляють у надійні руки. Ми з максимальною обережністю винесемо та доставимо на потрібний поверх такі делікатні вироби. Ви зможете переконатися в цьому під час візуального огляду, а також витягти зі свого скарбу чарівні акорди улюбленої мелодії.

  Економічність

  Вам не потрібно витрачати дорогоцінний час і наражати себе на ризик отримати травму, а також нести фінансові збитки через пошкодження свого майна.

  Всі послуги надаються з однією головною метою – принести вам задоволення від спілкування з акуратними, ввічливими, компетентними співробітниками. Головна нагорода для наших логістів, такелажників, менеджерів, водіїв – позитивні відгуки клієнтів, рекомендації задоволених замовників своїм родичам, сусідам, колегам, знайомим та друзям.

  Послуга підйому піаніно на поверх доступна жителям Троєщини, Поздняків, Оболоні та інших районів столиці. Автомобіль та бригада вантажників обслуговують населені пункти Київської області – Бориспіль, Бровари, Васильків, Вишгород, Ірпінь, Буча, Вишневе, Гатне, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка.

  Як оформити замовлення?

  Вибираємо один із зручних способів подання заявки на потрібну дату або для екстреного випадку:

  1. Зателефонуйте за одним із номерів контактних телефонів.
  2. Скористайтеся формою зворотного зв’язку на офіційному сайті компанії.
  3. Повідомлення на адресу електронної пошти.
  4. За допомогою чату вантажоперевізника у соцмережах.

  Різноманітність варіантів оформлення заявки підвищує оперативність реагування на ваше прохання. Ми прибудемо на об’єкт швидко і негайно розпочнемо роботу.

  Пропонується виконання оплати влаштовує вас способом – готівкою, на банківську картку, безготівкою з урахуванням ПДВ.

  Такий складний процес професійного вправи, що вимагає професійного піднесення вантажу на поверх, повинні робити ті, хто володіє необхідними знаннями і досвідом. Чекаємо на ваші заявки і завжди раді допомогти! Звертайтеся зараз!

  Відгуки

  Влад Закотей
  21.09.2023, 12:13
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Я б хотів поділитися своїм позитивним досвідом із перевезенням холодильника та пральної машини. Компанія, з якою я працював, надала професійні послуги і все пройшло гладко. Я з упевненістю рекомендую цю компанію для перевезення холодильника та пральної машини.

  Марина Дуняшева
  04.07.2023, 17:10
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Дуже задоволена послугами перевезення дивану, шафи, ліжка та матраца. Все було організовано професійно – швидко та акуратно. Перевізники приїхали точно у вказаний час, обробили меблі та акуратно запакували, щоб уникнути пошкоджень.

  Андрей Дулуб
  06.04.2023, 13:18
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Дуже задоволена вантажоперевезенням сейфа! Машина на переїзд була чудовою – просторою, надійною та комфортною. Водій уважний та досвідчений, миттєво реагував на всі мої побажання. Рекомендую цю компанію всім, хто шукає послугу з вантажоперевезення сейфа!

  Максим Закотей
  17.05.2023, 14:16
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Компанія надала вантажника з машиною, що полегшило процес перевезення. Вантажник виявив високий професіоналізм та обережність, не пошкодивши сейф та навколишні предмети. Якщо у вас немає власної машини, можна замовити вантажників без машини, що буде зручно.

  Шинко Олексій
  03.11.2023, 01:00
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Переїзд приватного будинку був успішним завдяки професіоналізму компанії. Всі речі були акуратно упаковані та доставлені. Дачний переїзд також пройшов гладко, меблі та садовий інвентар перевезли без проблем. Рекомендую цю компанію для приватних та дачних переїздів.

  Нам довіряють
  Наші роботи
  Наші контакти
  Зв'яжіться з нами для отримання детальної інформації
  Часы