...
Київстар:
(068) 208 56 55
МТС:
(066) 208 56 55

Послуги Вантажників

Завжди доступно для замовлення — досвідчений водій та професійні вантажники виконають перевезення надійно та вчасно
грузовичок
Наявність власного автопарку
Широкий вибір вантажних автомобілів з різною вантажопідйомністю
часики
Швидке виконання замовлень
Своєчасне прибуття на об'єкт та оперативне виконання замовлення
коробочка
Упаковка речей
Широкий асортимент упаковки для різних типів перевезення

Тарифи на послуги вантажників

Вантажник
Мінімальне замовлення дві години
150 грн/год
Наступні години роботи
150 грн
Перенесення предметів вагою від 100 кг, спуск/підйом вище 5 поверхів без ліфта оплачується додатково
У вартість входить:
 • Поверховість до 5 поверху
 • Упаковка майна та побутової техніки
 • Розбирання – збирання меблів
Знижка 5% на другий заказ і 10% постійним клієнтам Оплата готівкою, карткою, безготівковий та безготівковий з ПДВ
Послуги вантажників в києві
 • Навантаження - Розвантаження
 • Розбирання та збирання меблів
 • Спуск, підйом без ліфта
 • Підйом будматеріалів
 • Складські роботи
 • Такелажні роботи
Замовляйте у месенджерах
Менеджер завжди готовий прийняти замовлення. Вибирайте найбільш зручний для Вас спосіб розповісти нам про свої плани з транспортування та переїзду.
Картинка Телефон

Ціни на вантажні перевезення в Києві від компанії "Мастер-Про"

Перевезення, тарифи м.Київ Ціна за 1 годину роботи Мін. замовлення (2 години + подача) Об'єм, тоннаж Ціна 1км за містом (по колу)
Тариф 150 150 грн 450 грн 5м3/0.8т 10 грн/км
Тариф 180 180 грн 540 грн 9м3/1.2т 12 грн/км
Тариф 220 220 грн 660 грн 13м3/1.5т 14 грн/км
Тариф 250 250 грн 750 грн 15м3/2.0т 16 грн/км
Тариф 350 350 грн 1150 грн 18м3/3.0т 20 грн/км
Вантажник 150 грн 300 грн - -
2 вантажники 300 грн 600 грн - -
Грузчик менеджер
Бажаєте отримати консультацію?

  ПОСЛУГИ ВАНТАЖНИКІВ У КИЄВІ – НЕДОРОГО І ЯКІСНО

  Мувінгова компанія «Майстер-Про» зробить ваш переїзд із транспортуванням будь-якого обсягу речей безпечним та швидким. Наші клієнти зможуть замовити послуги вантажників у Києві та скористатися допомогою надійних та відповідальних професіоналів при доставці вантажів будь-якого обсягу та складності на нове місце.

  Комплексний підхід включає операції з пакування, кріплення, перевезення та розвантаження з гарантією безпеки вашого майна. Самостійне перевезення не тільки займає багато часу, забирає багато сил за рахунок неправильної організації процесу, а й може призвести до фінансових збитків через псування речей, які неправильно зафіксовані на вантажній платформі.

  Що входить до послуг вантажників у Києві?

  Широкий спектр робіт включає найпопулярніші операції серед жителів столиці та області:

  • квартирний варіант переїзду;
  • перевезення офісного майна з виконанням при необхідності розбирання меблів та пакування;
  • подаються залежно від специфіки окремого замовлення під навантаження вантажні машини спеціальної конструкції, намисто, фургони, вантажні таксі з автопарку компанії;
  • дачні переїзди;
  • такелажні роботи підвищеної складності;
  • транспортування пральних машин, холодильників, іншої побутової габаритної техніки;
  • розбирання та збирання на новому об’єкті корпусних меблів.

  Надається послуга вантажника для вивезення вікон та скла, утилізації будівельного сміття та різного мотлоху.

  Наш штат укомплектований фахівцями, які не мають шкідливих звичок, працюють швидко та акуратно, вміють ввічливо та лояльно спілкуватися з клієнтами.

  Великий досвід діяльності на українському ринку вантажоперевезень дозволив виробити алгоритм виконання заявок з грамотною організацією переїздів, відповідністю сервісу, що надається, найвищим стандартам обслуговування, приємними для наших клієнтів тарифами.

  Вигідний варіант співпраці – виклик вантажника у Києві на годину або на день із фіксованою оплатою.

  Переваги співпраці з «Майстер-Про»

  Плюси оформлення заявки у нашій компанії встигли оцінити численні замовники таких населених пунктів Київської області, як Бориспіль, Бровари, Васильків, Вишгород, Ірпінь, Буча, Вишневе, Гатне, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка. Кваліфікований персонал знає всі вимоги до таких специфічних робіт:

  • підготовка до транспортування всіх типів вантажів;
  • правильна упаковка для безпеки при переміщенні навіть найтендітніших предметів;
  • професійне розміщення та фіксація майна на кузові.

  Декілька вигідних для замовників моментів слід відзначити окремо.

  Економія сил та часу

  Недосвідчена у таких процесах людина витратить на певний обсяг роботи у кілька разів більше часу, ніж кваліфікований фахівець. Адже потрібно мати навички та знання з грамотної упаковки, розташування речей на автомобілі, особливостей кріплення. У багатьох випадках швидкість приносить відчутну фінансову вигоду плюс до цього не потрібно прикладати значних фізичних зусиль.

  Найкращий спосіб заощадити гроші

  Ціна послуги вантажників у Києві формується так, щоб клієнт отримав оптимальний результат без зайвих фінансових вкладень. У наших інтересах не допустити навіть найменшого простою як транспорту, так і робітників. Усі операції відбуваються швидко, як налагоджений часовий механізм. Приватна особа зможе у короткий термін почати обживатися на новому місці, а підприємці включитися у роботу та отримувати прибуток.

  Застосування спеціальної техніки та обладнання

  Довіривши майно транспортної компанії, ви отримуєте гарантію повної відповідальності за якість кінцевого результату. Щоб усі речі не наражалися навіть на найменший ризик, персонал використовує спеціальний інструмент для розбирання, а для такелажних робіт застосовуються захоплення, навантажувачі, міцна упаковка, ремені та візки.

  Класифікація вантажників за категоріями

  При всій, на перший погляд, простоті такого виду робіт наші фахівці поділяються на кілька груп з урахуванням специфіки майбутнього переїзду та транспортування:

  • Звичайні для переміщення простих речей та вантажів невеликої ваги.
  • Меблеві операції – це обов’язкова підготовка та навички поводження з розбірними конструкціями та корпусними меблями.
  • Такелажники – високий рівень професіоналізму при виносі, завантаженні, кріпленні масивних предметів – верстати, торгове майно, габаритна техніка, піаніно тощо.

  Мувінгова компанія приймає замовлення на вантажоперевезення у будь-який зручний для вас час для клієнтів з Оболоні, Поздняків, Троєщини та інших районів столичного мегаполісу.

  Ціна послуги вантажників

  Умови пропонованого нами співробітництва можна назвати найвигіднішим варіантом навантаження та перевезення особистих речей. Зі стандартними розцінками та тарифами можна попередньо ознайомитися на офіційному сайті «Майстер-Про». А точна сума для кожного окремого випадку залежить від ряду факторів:

  • особливостей конструкцій, що перевозяться, предметів, техніки. Адже свої нюанси, за замовчуванням, має обслуговування виробничої установи, торгівельного закладу, офісу,
  • квартирний переїзд. Більш висока вартість властива операціям з масивними речами, предметами антикваріату, виробами із крихких матеріалів;
  • оплата вантажників безпосередньо пов’язана з місцем розташування вашого об’єкта, складністю маршруту перенесення в приміщенні;
  • кількість зайнятого персоналу, необхідного для окремого замовлення;
  • додаткові витрати на розбирання та упаковку;
  • відстань до місця призначення.

  Базова ціна в 150 грн/година включає підйом речей до 5-го поверху включно, упаковку побутових приладів та інших предметів, розбирання на частини та складання корпусних меблів.

  Послуги вантажників при підйомі на кожен поверх вище п’ятого та спуск на аналогічну висоту, а також переміщення речей масою від 100 кг потрібно сплатити додатково.

  Приємним бонусом для замовників стає знижка 5% на повторну заявку та надання 10% постійним клієнтам.

  Кому вигідно користуватися нашою допомогою?

  У багатьох ситуаціях подібна послуга не має альтернативи за своєю фінансовою доцільністю та оперативністю вирішення завдань, які потребують грамотної організації, практичних навичок, спеціально обладнаних транспортних засобів, такелажних пристроїв.

  Установи торгівлі

  Переїзд на нову точку чи встановлення нового торговельного спорядження на якийсь час гальмують процес реалізації товару, ставлять під загрозу його якість через неможливість скористатися холодильниками, морозильними камерами, стелажами та вітринами. Швидке транспортування зведе до мінімуму час перевезення, розміщення майна на новому місці та початку повноцінної роботи.

  Квартирні переїзди

  Якщо зробити скрупульозний розрахунок, то вартість послуги вантажників у Києві зазвичай не перевищує витрат, які власник будинку, квартири, дачі несе у пошуках підходящої машини, помічників для винесення та завантаження, купівлі якісних пакувальних матеріалів. А неправильне поводження з вантажем нерідко призводить до великих ушкоджень цінностей та поломки дорогої техніки.

  Офіс

  Комплексна послуга під ключ дозволить не відривати співробітників від своїх службових обов’язків. Фахівці якісно та акуратно впораються зі своєю роботою, а керівник офісу зможе не переривати роботу установи на непередбачений час.

  Виробничі об’єкти та склади

  Такелажні операції вимагають особливої вправності та спеціального спорядження. Ми забезпечимо надання послуги вантажників з повним комплектом пристроїв та інструментів під переміщення та перевезення громіздких та важких конструкцій, верстатів, сипких вантажів, будівельних матеріалів.

  Як зробити замовлення у «Майстер-Про»?

  Зробити заявку можна на зручний вам час у будь-який день, включаючи вихідні та свята. Схема співробітництва складається з кількох простих кроків:

  • Дзвінок на номер телефону компанії або форма зворотного зв’язку на сайті.
  • Обговорення всіх деталей майбутньої роботи та безкоштовні консультації компетентних менеджерів.
  • Швидке оформлення заявки.
  • Вибір зручного для вас способу оплати.
  • Виїзд автомобіля та робочих точно ви обумовлений заздалегідь час.
  • Кваліфіковане виконання всіх етапів – упаковка, винесення, завантаження, кріплення, доставка за вказаною адресою.

  Замовляйте послугу вантажників у Києві прямо зараз!

  Відгуки

  Влад Закотей
  21.09.2023, 12:13
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Я б хотів поділитися своїм позитивним досвідом із перевезенням холодильника та пральної машини. Компанія, з якою я працював, надала професійні послуги і все пройшло гладко. Я з упевненістю рекомендую цю компанію для перевезення холодильника та пральної машини.

  Марина Дуняшева
  04.07.2023, 17:10
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Дуже задоволена послугами перевезення дивану, шафи, ліжка та матраца. Все було організовано професійно – швидко та акуратно. Перевізники приїхали точно у вказаний час, обробили меблі та акуратно запакували, щоб уникнути пошкоджень.

  Андрей Дулуб
  06.04.2023, 13:18
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Дуже задоволена вантажоперевезенням сейфа! Машина на переїзд була чудовою – просторою, надійною та комфортною. Водій уважний та досвідчений, миттєво реагував на всі мої побажання. Рекомендую цю компанію всім, хто шукає послугу з вантажоперевезення сейфа!

  Максим Закотей
  17.05.2023, 14:16
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Компанія надала вантажника з машиною, що полегшило процес перевезення. Вантажник виявив високий професіоналізм та обережність, не пошкодивши сейф та навколишні предмети. Якщо у вас немає власної машини, можна замовити вантажників без машини, що буде зручно.

  Шинко Олексій
  03.11.2023, 01:00
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Переїзд приватного будинку був успішним завдяки професіоналізму компанії. Всі речі були акуратно упаковані та доставлені. Дачний переїзд також пройшов гладко, меблі та садовий інвентар перевезли без проблем. Рекомендую цю компанію для приватних та дачних переїздів.

  Наші роботи
  Наші контакти
  Зв'яжіться з нами для отримання детальної інформації
  Часы