...
ГРУЗЧИКИ КИЕВ
Kyivstar:
(068) 208 56 55
Vodafone:
(066) 208 56 55
Telefon:
(044) 334 79 47

Розвантаження та навантаження фур Київ

Завжди доступно для замовлення — досвідчений водій та професійні вантажники виконають перевезення надійно та вчасно
грузовичок
Наявність власного автопарку
Широкий вибір вантажних автомобілів з різною вантажопідйомністю
часики
Швидке виконання замовлень
Своєчасне прибуття на об'єкт та оперативне виконання замовлення
коробочка
Упаковка речей
Широкий асортимент упаковки для різних типів перевезення
Наші послуги
Master Pro
Квартирний переїзд
Суттєва економія часу – наші вантажники виконають вам різні види робіт саме тоді, коли це буде потрібно.
Master Pro
Перевезення меблів
У компанії «Майстер-Про» вам нададуть все необхідне сприяння для того, щоб транспортування ваших меблів відбулося без проблем.
Master Pro
Офісний переїзд
Ми готові надати всі необхідні пакувальні матеріали та пристрої для завантаження сейфів, терміналів та інших важких предметів.
Master Pro
Перевезення піаніно
Для перевезення піаніно вагою до 250 кг знадобиться лише два професійні вантажники-такелажні зі спеціальними ременями та вантажний бус. для навантаження сейфів, терміналів та інших важких предметів.
Master Pro
Перевезення речей
Перевезення речей є дуже клопітким процесом, пов'язаним з акуратністю транспортування, тому наша компанія пропонує найякісніші умови для виконання перевезення.
Master Pro
Перевезення побутової техніки
Перед транспортуванням ми ретельно пакуємо техніку. Для цього використовується картон, пухирчаста плівка, пінопласт та поліетилен.
Master Pro
Перевезення обладнання
Враховуючи особливості обладнання, приміщень, де обладнання встановлено, місць, куди слід доставити та встановити обладнання, перевізники підбирають оптимальний спосіб доставки.
Master Pro
Перевезення будматеріалів
Є широкий вибір транспорту для перевезення будівельних матеріалів різної маси та габаритів, а також у разі потреби наші фахівці допоможуть з розвантаженням допоможуть.
Master Pro
Упаковка
В наявності різні види пакувальних матеріалів для різних типів переїздів. Працюємо на якість перевезення та безпеку Вашого вантажу
РОЗВАНТАЖЕННЯ - ВАНТАЖЕННЯ ВАГОНІВ, ФУР
 • Навантаження - Розвантаження
 • Вантажники на розвантаження фури
 • Розвантаження будматеріалів
 • Розвантаження цукру
 • Такелажні роботи
 • Послуги по Києву та Області
Замовляйте у месенджерах
Менеджер завжди готовий прийняти замовлення. Вибирайте найбільш зручний для Вас спосіб розповісти нам про свої плани з транспортування та переїзду.
Картинка Телефон

Скільки коштує робота вантажників в Києві - ціна 2024

Послуги вантажників м.Київ Ціна за 1 годину роботи Мін. заказ (2 год ) Работа в ніч (1 год) Работа за містом (1год)
Вантажник на годину 150 грн 300 грн 250 грн 200 грн
2 вантажника 300 грн 600 грн 500 грн 400 грн
3 вантажника 450 грн 900 грн 750 грн 600 грн
4 вантажника 600 грн 1200 грн 1000 грн 800 грн
Ламінат 200 грн 400 грн 250 грн 200 грн
Сипучі суміші 600 грн/т --- 800 грн/т 700 грн/т
Гіпсокартон 700 грн/т --- 900 грн/т 800 грн/т
Газоблок 700 грн/т --- 900 грн/т 800 грн/т
Кирпич 700 грн/т --- 900 грн/т 800 грн/т
Збирання-Розбирання меблів 100 грн/од --- 150 грн/од 150 грн/од
Грузчик менеджер
Бажаєте отримати консультацію?

  Інтенсивний ритм життя великого мегаполісу передбачає постійну потребу в такій популярній послузі як розвантаження фур за допомогою професійних фахівців. Успішна комерційна та виробнича діяльність усіх організацій, установ, інших суб’єктів господарювання багато в чому визначається швидкістю доставки своєї продукції та отримання всіх компонентів для роботи торговельного закладу, промислового центру, великого автосалону тощо.

  А у величезних логістичних центрах, складах, при обробці залізничних вагонів нерідко відчувається нестача персоналу або виникають проблеми з недостатньою кваліфікацією. Компанія «Майстер-Про» постійно займається такими роботами та зі стовідсотковою впевненістю гарантує оперативність та якість виконання подібних завдань.

  Для кого рекомендується навантаження та розвантаження фури

  Насамперед необхідність у подібній послузі відчувають власники оптових баз зберігання великого діапазону товарів, складів, приватні підприємці, керівники промислових цехів. Ділова активність столиці не затихає протягом доби та потребує недопущення простоїв автомобілів підвищеної вантажопідйомності, забезпечення стабільного безперебійного виробничого процесу.

  Мувінгова компанія буде ідеальним варіантом співпраці для юридичних осіб. Адже для вирішення всіх завдань у будь-який час дня та ночі, акуратного поводження з матеріальними цінностями, дотримання обумовлених термінів вам знадобиться допомога надійного партнера.

  Професійне завантаження фури з наступним вивантаженням може у випадках знадобиться і приватним особам. Це зазвичай пов’язано з масштабним переїздом на нове місце проживання, іноді навіть до іншого міста. Для розміщення значного обсягу речей, побутової техніки, меблів не обійтись без спеціального транспортного засобу.

  Як відбувається процес роботи?

  Свої індивідуальні моменти є при виконанні кожного окремого замовлення. Але в будь-якому випадку спільними будуть такі операції:

  • палетування вантажів;
  • вивантаження із застосуванням спеціального обладнання та вручну;
  • розвантаження вмісту окремих контейнерів.

  Дотримуються чинних нормативів безпеки при такелажних операціях з високим рівнем небезпеки. До роботи допускаються співробітники, які пройшли спеціальне навчання та взяли участь у тестах на профпридатність. Персонал забезпечений уніформою встановленого зразка, засобами індивідуального захисту, обладнанням та технічними пристосуваннями для швидкого звільнення вантажних платформ і контейнерів від продукції, що в них знаходиться.

  Які види товарів та матеріалів перевозяться у фурах?

  У кожній ситуації навантаження і розвантаження проводиться з урахуванням специфіки майна, що перевозиться. Для нас не важко правильно організувати оперативне переміщення з кузова в потрібну зону різної за структурою, габаритами, вагою, ступенем крихкості, видом упаковки продукції:

  • цемент та інші сипучі речовини у мішках;
  • короба з керамічною плиткою та оздоблювальними матеріалами;
  • продукти харчування;
  • напої в пластиці та склі;
  • габаритні меблеві набори;
  • побутова техніка;
  • пиломатеріали;
  • верстати, промислове обладнання;
  • автозапчастини;
  • окремі частини металоконструкцій.

  Для оперативного виконання можуть застосовуватись як допоміжні технічні засоби замовника, так і спецобладнання компанії «Майстер-Про».

  Як формується ціна розвантаження фури

  Під час укладання договору враховуються такі факторы:

  • специфіка виробів, матеріалів, товарних цінностей Адже свої нюанси є, наприклад, при поводженні з масивним брусом або, навпаки, з коробками, в яких розміщено посуд з кришталю та тонкого скла;
  • кількості персоналу, яка необхідна для конкретного завдання. Оплата за годину стандартної роботи одного фахівця вказана у нашому прайс-листі;
  • потреба в додаткових підйомних механізмах та такелажному оснащенні;
  • дальність переміщення на об’єкті, можливе піднесення на кілька поверхів, штабелювання по ярусах.

  Враховуються такі особливості, як нічний час роботи, компенсація за проїзд бригади в населені пункти за межами Києва – Бориспіль, Бровари, Васильків, Вишгород, Ірпінь, Буча, Вишневе, Гатне, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка тощо.

  Представлені на офіційному сайті тарифи – це базовий розрахунок за розвантаження на рівні першого поверху на складі мішків та коробів певної ваги.

  Які питання нам ставлять найчастіше за послугою навантаження фур

  Щодня нашим менеджерам знадобиться надавати потенційним клієнтам інформацію такого змісту.

  Наскільки впливає вартість специфіка товару, що перевозиться?

  Так, дається взнаки, причому іноді досить істотно. Коробка із середньою вагою не вимагає таких зусиль та обережностей, як мішки з борошном, паливні брикети, вугілля, масивні бочки з хімічно агресивними складами.

  Чи можна залучати співробітників до інших робіт на об’єкті?

  Сплативши додаткові послуги, ви отримаєте кваліфіковану допомогу у сортуванні, стікеруванні, палетуванні товарів, інвентаризації вмісту у приміщенні.

  Яку кількість вантажників надає компанія?

  Залежно від обсягу операцій потрібна певна кількість співробітників. При звичайній роботі проблем не виникає, а для масштабних процесів краще домовлятися за кілька годин або навіть за добу.

  Хто відшкодовує простий, якщо фура спізнюється на призначений час?

  Клієнт здійснює оплату з того моменту, коли за умовами замовлення бригада прибуває на об’єкт. При затримці транспорту сума обчислюється за погодинною розцінкою.

  Переваги співробітництва з відповідальними виконавцями

  Головні плюси укладання договору на навантаження фур у Києві в нашій компанії полягають у наступному:

  1. За потреби робиться екстрений виїзд – не більше ніж через одну-дві години з моменту оформлення заявки.
  2. Гнучка політика тарифів – діє система знижок та бонусів при великих обсягах замовлення. Це як часу роботи, і кількості зайнятого персоналу.
  3. У нас немає перерв на вихідні та свята – співробітники на зв’язку у режимі 24/7.
  4. Дотримання термінів подачі робітників за вказаною адресою та часом виконання розвантаження та навантаження фур .
  5. Вибір зручного для способу оплати – готівка, банківська картка, безготівка з ПДВ.
  6. Немає обмежень щодо операцій з товарами та предметами будь-якої ваги та габаритів.

  Усі перелічені позитивні моменти встигли гідно оцінити наші численні клієнти та великі компанії, що дислокуються у Поздняках, Троєщині, Оболоні та інших районах Києва.

  За роки успішної діяльності ряд керівників виробничих та комерційних об’єктів уклали з «Майстер-Про» договори на постійну співпрацю. Нам довіряють за високий рівень професіоналізму, уміння знаходити оптимальні варіанти надання послуг у плані вигідної вартості та оперативного вирішення поставлених завдань.

  Зателефонуйте прямо зараз, скористайтеся опцією зворотного зв’язку на сайті, надішліть повідомлення на адресу електронної пошти.

  Відгуки

  Влад Закотей
  21.09.2023, 12:13
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Я б хотів поділитися своїм позитивним досвідом із перевезенням холодильника та пральної машини. Компанія, з якою я працював, надала професійні послуги і все пройшло гладко. Я з упевненістю рекомендую цю компанію для перевезення холодильника та пральної машини.

  Марина Дуняшева
  04.07.2023, 17:10
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Дуже задоволена послугами перевезення дивану, шафи, ліжка та матраца. Все було організовано професійно – швидко та акуратно. Перевізники приїхали точно у вказаний час, обробили меблі та акуратно запакували, щоб уникнути пошкоджень.

  Андрей Дулуб
  06.04.2023, 13:18
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Дуже задоволена вантажоперевезенням сейфа! Машина на переїзд була чудовою – просторою, надійною та комфортною. Водій уважний та досвідчений, миттєво реагував на всі мої побажання. Рекомендую цю компанію всім, хто шукає послугу з вантажоперевезення сейфа!

  Максим Закотей
  17.05.2023, 14:16
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Компанія надала вантажника з машиною, що полегшило процес перевезення. Вантажник виявив високий професіоналізм та обережність, не пошкодивши сейф та навколишні предмети. Якщо у вас немає власної машини, можна замовити вантажників без машини, що буде зручно.

  Шинко Олексій
  03.11.2023, 01:00
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Переїзд приватного будинку був успішним завдяки професіоналізму компанії. Всі речі були акуратно упаковані та доставлені. Дачний переїзд також пройшов гладко, меблі та садовий інвентар перевезли без проблем. Рекомендую цю компанію для приватних та дачних переїздів.

  Нам довіряють
  Наші роботи
  Наші контакти
  Зв'яжіться з нами для отримання детальної інформації
  Часы