...
ГРУЗЧИКИ КИЕВ
Kyivstar:
(068) 208 56 55
Vodafone:
(066) 208 56 55
Telefon:
(044) 334 79 47

Такелажні роботи Київ

Завжди доступно для замовлення – досвідчений водій та професійні вантажники виконають перевезення надійно та вчасно.
грузовичок
Наявність власного автопарку
Широкий вибір вантажних автомобілів з різною вантажопідйомністю
часики
Швидке виконання замовлень
Своєчасне прибуття на об'єкт та оперативне виконання замовлення
коробочка
Упаковка речей
Широкий асортимент упаковки для різних типів перевезення
Наші послуги
Master Pro
Квартирний переїзд
Суттєва економія часу – наші вантажники виконають вам різні види робіт саме тоді, коли це буде потрібно.
Master Pro
Перевезення меблів
У компанії «Майстер-Про» вам нададуть все необхідне сприяння для того, щоб транспортування ваших меблів відбулося без проблем.
Master Pro
Офісний переїзд
Ми готові надати всі необхідні пакувальні матеріали та пристрої для завантаження сейфів, терміналів та інших важких предметів.
Master Pro
Перевезення піаніно
Для перевезення піаніно вагою до 250 кг знадобиться лише два професійні вантажники-такелажні зі спеціальними ременями та вантажний бус. для навантаження сейфів, терміналів та інших важких предметів.
Master Pro
Перевезення речей
Перевезення речей є дуже клопітким процесом, пов'язаним з акуратністю транспортування, тому наша компанія пропонує найякісніші умови для виконання перевезення.
Master Pro
Перевезення побутової техніки
Перед транспортуванням ми ретельно пакуємо техніку. Для цього використовується картон, пухирчаста плівка, пінопласт та поліетилен.
Master Pro
Перевезення обладнання
Враховуючи особливості обладнання, приміщень, де обладнання встановлено, місць, куди слід доставити та встановити обладнання, перевізники підбирають оптимальний спосіб доставки.
Master Pro
Перевезення будматеріалів
Є широкий вибір транспорту для перевезення будівельних матеріалів різної маси та габаритів, а також у разі потреби наші фахівці допоможуть з розвантаженням допоможуть.
Master Pro
Упаковка
В наявності різні види пакувальних матеріалів для різних типів переїздів. Працюємо на якість перевезення та безпеку Вашого вантажу
Послуги такелажних робіт
 • Такелажні роботи під час монтажу обладнання
 • Стропальні та такелажні роботи
 • Такелажні роботи у будівництві
 • Перевезення верстатів
 • Перевезення негабаритних вантажів
 • Послуги по Києву та Області
Замовляйте у месенджерах
Менеджер завжди готовий прийняти замовлення. Вибирайте найбільш зручний для Вас спосіб розповісти нам про свої плани з транспортування та переїзду.
Картинка Телефон

Скільки коштує робота вантажників в Києві - ціна 2024

Послуги вантажників м.Київ Ціна за 1 годину роботи Мін. заказ (2 год ) Работа в ніч (1 год) Работа за містом (1год)
Вантажник на годину 150 грн 300 грн 250 грн 200 грн
2 вантажника 300 грн 600 грн 500 грн 400 грн
3 вантажника 450 грн 900 грн 750 грн 600 грн
4 вантажника 600 грн 1200 грн 1000 грн 800 грн
Ламінат 200 грн 400 грн 250 грн 200 грн
Сипучі суміші 600 грн/т --- 800 грн/т 700 грн/т
Гіпсокартон 700 грн/т --- 900 грн/т 800 грн/т
Газоблок 700 грн/т --- 900 грн/т 800 грн/т
Кирпич 700 грн/т --- 900 грн/т 800 грн/т
Збирання-Розбирання меблів 100 грн/од --- 150 грн/од 150 грн/од
Грузчик менеджер
Бажаєте отримати консультацію?

  takelazhnye-raboty-kievВантажно-розвантажувальні операції незмінно залишаються найбільш затребуваним видом послуг, який замовляють клієнти компанії «Майстер-Про» щодня. Потреба кваліфікованого виконання такелажні роботи виникає і в побуті, і в багатьох сферах промисловості, і під час комерційної діяльності.

  Професійний такелаж передбачає правильно організований та безпечний процес поводження з важкими габаритними предметами, уміння працювати у зв’язці зі спеціалізованою технікою, що застосовується для переміщення та підняття всіх типів вантажів. Завдяки допомозі компетентних фахівців вдається забезпечити чітку послідовність усіх етапів навантаження дорогого антикваріату чи технічного обладнання без загрози завдання їм пошкоджень.

  Що входить у такелажні роботи

  Декілька головних маніпуляцій є базовими та вимагають ретельного дотримання стандартів їх проведення для забезпечення максимальної ефективності процесу та збереження вантажів у нормальному стані. Досвідчені такелажники обов’язково розподіляють між собою обов’язки щодо виконання таких процесів:

  • демонтаж та складання предметів та обладнання;
  • навантаження на транспортні засоби та вивантаження;
  • ремонтні роботи.

  Останній пункт передбачає реставрацію розширеного дверного або віконного отвору, якщо перемістити вантаж акуратно і безпечно не можливе через його габарити.

  Такелажні роботи у Києві – популярні різновиди

  Декілька варіантів перевезення пропонуються в залежності від формату майна, яке потрібно транспортувати.

  Побутові вантажі

  Така послуга користується попитом при переїздах на нове місце проживання і відбувається без застосування спеціальних технічних засобів. Для цього процесу зазвичай надсилаються вантажники такелажники у кількості 4-5 чоловік та 1-2 машини. Цього цілком достатньо для переміщення та доставки меблів, побутової техніки та інших домашніх речей. Додаткові вантажопідйомні пристрої використовуються дуже рідко – прикладом може бути перевезення роялю.

  Офісне майно

  Зазвичай йдеться про дуже дороге обладнання. Для таких ситуацій потрібні робітники з найвищою кваліфікацією та автотранспорт із облаштованими кузовами для надійного розміщення та фіксації предметів. Залежно від обсягів формуються бригади з певною кількістю фахівців.

  Спеціалізоване обладнання

  Для таких випадків робота довіряється лише досвідченим співробітникам із гарантованою професійною підготовкою. Організацією та контролем виконання відповідальної роботи займається інженер. Подібний варіант – це виконання такелажних робіт із численними маніпуляціями та застосуванням спецтехніки. Найчастіше передбачається перевезення дорогого майна ІТ-компаній, медичних установ, виробничих підприємств.

  Свої нюанси присутні при користуванні різними видами матеріалів, наприклад, сипучими вантажами. Але незмінним залишається суворе дотримання правил безпеки, відповідність загальної концепції послідовності етапів роботи, відповідальне ставлення до побажань замовника.

  Використовувані інструменти та пристрої

  Спецзасоби значно полегшують вирішення подібних завдань, такелажні роботи вантажники проводять за допомогою таких допоміжних пристроїв:

  • потужні домкрати;
  • візки із гідроприводом;
  • канатні блоки, ланцюги із металевих сплавів, троси;
  • швелери для забезпечення міцного захоплення;
  • підйомні крани, тельфери;
  • вантажні захвати.

  Такий комплексний підхід сприяє економії часу та витрат фізичної праці, максимальної обережності під час переміщення цінних предметів.

  Такелажні роботи – основні етапи

  Усі операції можна розділити на кілька основних груп:

  • Підготовча стадія починається зі скрупульозної розробки плану майбутньої роботи. При цьому аналізується потреба в демонтажі певних предметів, кількості спецтехніки, необхідної для запланованого обсягу кількості робітників.
  • Сортування, упаковка, маркування речей, що перевозяться. Залежно від специфіки речей здійснюється захист від механічного впливу, негативного впливу ультрафіолету та вологи, інших ризиків під час транспортування.
  • Завантаження повинно виконуватись за заздалегідь складеним планом відповідно до стандартних вимог.
  • Кріплення – виконання такелажних робіт передбачає гарантію збереження та цілісності майна за рахунок надійної фіксації на вантажній платформі.
  • Розвантаження з максимальною обережністю та перенесення на вказане місце.
  • Розпаковування та при необхідності збирання предметів, які були демонтовані на окремі частини.

  Замовник приймає роботу, переконавшись у хорошому стані вантажу.

  Послуги такелажу – як формується ціна?

  Попередню ціну можна дізнатися, ознайомившись із прайс-листом на сайті компанії. А ось точна сума визначається після аналізу наступних факторів:

  • від передбачуваного обсягу майбутніх робіт. При цьому слід звернути увагу, що великі замовлення завжди передбачають можливість вигідних акцій та програм лояльності;
  • специфіка окремо взятого об’єкта за параметрами складності маршруту винесення речей, потреб у демонтажі, кількості задіяного персоналу;
  • відстань до пункту призначення та якість доріг.

  Якщо потрібно замовити такелажні роботи середньої та високої складності, тарифи будуть дещо вищими. Варто скористатися послугою безкоштовного виклику нашого спеціаліста на місце виконання робіт для точної оцінки обсягів, кількості техніки та вантажників, остаточної ціни.

  При звичайних простих перевезеннях достатньо вказати нашому менеджеру орієнтовні габарити та вагу предметів, ширину сходових маршів та дверних отворів.

  Такелажні роботи та перевезення від «Майстер-Про» – переваги співпраці з надійним партнером

  Актуальна та затребувана у багатьох сферах послуга виконується досвідченими майстрами. Якість робіт залежить від практичних навичок персоналу та організацією процесу вантажоперевезення відповідно до чинних стандартів. Наші клієнти можуть бути повністю впевненими, що їхня заявка буде виконана висококваліфікованими робітниками, які вміють дбайливо ставитись до вашого майна.

  Такелажні послуги від нашої компанії – це можливість отримати доступ до всіх позитивних моментів роботи справжніх профі:

  • прозорість політики ціноутворення – підбирається оптимальний варіант за кількістю вантажників та техніки, щоб ви не зазнали зайвих витрат;
  • ми беремо на себе всю відповідальність за доставку ваших речей у ідеальному стані;
  • гарантія надійності завдяки дотриманню нормативів перевезення нестандартних вантажів та габаритних предметів;
  • дотримання термінів, заздалегідь обумовлених при оформленні замовлення.

  Звертайтеся в будь-який зручний для вас час, якщо виникла потреба виконати такелажні роботи на вигідних умовах.
  Вибирайте комфортний спосіб комунікації – дзвінок за номером контактного телефону, опція зворотного зв’язку на сайті, чати у групах «Майстер-Про» у соціальних мережах.

  Відгуки

  Влад Закотей
  21.09.2023, 12:13
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Я б хотів поділитися своїм позитивним досвідом із перевезенням холодильника та пральної машини. Компанія, з якою я працював, надала професійні послуги і все пройшло гладко. Я з упевненістю рекомендую цю компанію для перевезення холодильника та пральної машини.

  Марина Дуняшева
  04.07.2023, 17:10
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Дуже задоволена послугами перевезення дивану, шафи, ліжка та матраца. Все було організовано професійно – швидко та акуратно. Перевізники приїхали точно у вказаний час, обробили меблі та акуратно запакували, щоб уникнути пошкоджень.

  Андрей Дулуб
  06.04.2023, 13:18
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Дуже задоволена вантажоперевезенням сейфа! Машина на переїзд була чудовою – просторою, надійною та комфортною. Водій уважний та досвідчений, миттєво реагував на всі мої побажання. Рекомендую цю компанію всім, хто шукає послугу з вантажоперевезення сейфа!

  Максим Закотей
  17.05.2023, 14:16
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Компанія надала вантажника з машиною, що полегшило процес перевезення. Вантажник виявив високий професіоналізм та обережність, не пошкодивши сейф та навколишні предмети. Якщо у вас немає власної машини, можна замовити вантажників без машини, що буде зручно.

  Шинко Олексій
  03.11.2023, 01:00
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Переїзд приватного будинку був успішним завдяки професіоналізму компанії. Всі речі були акуратно упаковані та доставлені. Дачний переїзд також пройшов гладко, меблі та садовий інвентар перевезли без проблем. Рекомендую цю компанію для приватних та дачних переїздів.

  Нам довіряють
  Наші роботи
  Наші контакти
  Зв'яжіться з нами для отримання детальної інформації
  Часы