...
Київстар:
(068) 208 56 55
МТС:
(066) 208 56 55

Утилізація побутової техніки – беремо на себе весь клопіт з вивезення

Обеспечиваем надежную и профессиональную услугу по вывозу мусора – быстрый вывоз мусора по Киеву и Киевской области
грузовичок
Наявність власного автопарку
Широкий вибір вантажних автомобілів з різною вантажопідйомністю
часики
Швидке виконання замовлень
Своєчасне прибуття на об'єкт та оперативне виконання замовлення
коробочка
Упаковка речей
Широкий асортимент упаковки для різних типів перевезення
Вантажне таксі для вивезення сміття
300 грн/куб
Спрінтер 416
грузовик с коробками
Максимальна вага, т
2
иконка куб
Обьем, м3
16
грузовик
Довжина, м
4,2
иконка машинка в ширину
Ширина, м
1.8
300 грн/куб
Газель
грузовик с коробками
Максимальна вага, т
3
иконка куб
Обьем, м3
24
грузовик
Довжина, м
4,2
иконка машинка в ширину
Ширина, м
1,8
3500 грн
Зіл
грузовик с коробками
Максимальна вага, т
6
иконка куб
Объем, м3
5
грузовик
Довжина, м
6
иконка машинка в ширину
Ширина, м
2
4500 грн
Камаз
грузовик с коробками
Максимальна вага, т
10
иконка куб
Обьем, м3
8
грузовик
Двжина, м
7
иконка машинка в ширину
Ширина, м
2,2
200 грн/час
Вантажник
Послуги вантажників надаються на годину, зміну та довгострокову роботу як аутсорсинг. Вантажники оснащені сучасними вантажопідйомними механізмами та оснащенням
Вартість послуг вивезення сміття
Послуги вантажника мінімальне замовлення
200 грн/год
Вартість мішків для сміття
10 грн/шт

у вартість входить:

 • Поверховість до 5 поверху
 • Упаковка сміття
Знижка 5% на друге замовлення та 10% постійним клієнтам Оплата готівкою, карткою, безготівковий та безготівковий з ПДВ
Замовляйте у месенджерах
Менеджер завжди готовий прийняти замовлення. Вибирайте найбільш зручний для Вас спосіб розповісти нам про свої плани з транспортування та переїзду.
Картинка Телефон
Мінімальне замовлення
500 грн
+
700 грн
+
900 грн

Тарифи на послуги вантажників

Вантажник
Мінімальне замовлення дві години
150 грн/год
Наступні години роботи
150 грн
Перенесення предметів вагою від 100 кг, спуск/підйом вище 5 поверхів без ліфта оплачується додатково
У вартість входить:
 • Поверховість до 5 поверху
 • Упаковка майна та побутової техніки
 • Розбирання – збирання меблів
Знижка 5% на другий заказ і 10% постійним клієнтам Оплата готівкою, карткою, безготівковий та безготівковий з ПДВ

Ціни на вантажні перевезення в Києві від компанії "Мастер-Про"

Перевезення, тарифи м.Київ Ціна за 1 годину роботи Мін. замовлення (2 години + подача) Об'єм, тоннаж Ціна 1км за містом (по колу)
Тариф 150 150 грн 450 грн 5м3/0.8т 10 грн/км
Тариф 180 180 грн 540 грн 9м3/1.2т 12 грн/км
Тариф 220 220 грн 660 грн 13м3/1.5т 14 грн/км
Тариф 250 250 грн 750 грн 15м3/2.0т 16 грн/км
Тариф 350 350 грн 1150 грн 18м3/3.0т 20 грн/км
Вантажник 150 грн 300 грн - -
2 вантажники 300 грн 600 грн - -
Грузчик менеджер
Бажаєте отримати консультацію?

  Компанія «Майстер-Про» допоможе своїм клієнтам позбутися головного болю з проблемою звільнити свою квартиру, офіс або установу від комп’ютерної техніки, що прийшла в непридатність, великогабаритних побутових приладів, відходів будівельних матеріалів. Правильна утилізація побутової техніки не завдає шкоди довкіллю, а виконуватися повинна завжди з дотриманням певних екологічних стандартів.

  Ми швидко впораємося з виносом застарілих промов, завантажимо їх на автомобіль та доставимо до спеціально обладнаних місць для переробки. Клієнт звільняє корисну площу, отримує можливість використовувати ці зони з матеріальною вигодою для себе, позбавляється клопоту з організацією та проведенням незвичних для нього робіт.

  Вивіз побутової техніки – особливості

  Для будь-якої квартири, складського приміщення, офісу характерне поступове нагромадження непотрібних пристроїв та приладів, які лише займають вільний простір та створюють дискомфорт для мешканців чи співробітників.

  Для їх зберігання використовуються різні зони:

  • підсобні кімнати;
  • комори та коридори;
  • балкони та лоджії;
  • під стелю забиваються антресолі.

  Запланований сам вивезення старої побутової техніки завжди буде справжнім стресом для власника. Для цього знадобляться тривалі пошуки відповідного автомобіля, допомога вантажників у ситуації з важкими та масивними предметами, багато часу займає робота, яку ніколи не доводилося виконувати.

  Ми готові забезпечити своїм замовникам швидке вирішення такого завдання. Комплексна послуга надається як переміщення до вантажної платформи, навантаження та транспортування найбільш громіздких приладів, включаючи пральні машини, морозильні камери, холодильники, телевізори. За лояльною вартістю замовник має можливість зберегти свої нервні клітини, швидко позбутися непотребу, не морочитися зі всіма організаційними моментами.

  Утилізація холодильників та іншої техніки – основні вимоги

  З цілого ряду причин обладнання, що втратило працездатність, не може просто викидатися на звичайну звалку. Такі предмети входять до категорії небезпечних відходів, а багато їх компонентів повільно розкладаються і здатні нанести великий вред навколишньому простору та здоров’ю людей.
  Наприклад, до складу деяких вузлів оргтехніки та ряду деталей комп’ютерів, а також до електронної начинки холодильників, мікрохвильових печей, пралень включені:

  • фенолформальдегіді;
  • токсичні полімери;
  • важкі метали;
  • агресивні хімічні сполуки.

  Вивіз неробочої побутової техніки на полігоні стандартного мусора – це величезна ймовірність розкладання електроніки на складові компоненти під впливом опадів та сонячних променів. Починається виділення повітря і відбувається контакт із зовнішньою средою таких максимально отруйних елементів, як миш’як і кадмій, ртуть і сурма, свинець.

  Якщо не дотримуватися певних норм, в атмосфері та ґрунті починають утворюватися токсичні скупчення:

  • оксидів;
  • солей;
  • кислот;
  • шкідливі сполуки.

  Вивозячи старі холодильники у потрібне місце утилізації, «Майстер-Про» також вирішує й іншу проблему – збереження для подальшого використання багатьох важливих матеріалів, необхідних у процесі виготовлення електронного обладнання та оргтехніки. До таких елементів належать кольорові та дорогоцінні метали, полімерні сплави, скло.

  Важливо! Крім перелічених причин, слід дотримуватись правил вивезення та експлуатації і для того, щоб не отримати адміністративний штраф за порушення чинних нормативів.

  Чому варто замовити вивезення старого холодильника та іншої техніки у нашій компанії?

  Допомога в звільненні приміщення від непотрібних речей від спеціалізованого перевізника має свої плюси, про які у відгуках позитивно відгукуються наші клієнти.

  Оперативність

  Ми цінуємо ваш і власний час. Тому всі етапи виконання замовлення відбуваються швидко та акуратно. Точно в обумовлений термін на об’єкт приїжджає машина та бригада вантажників. Оглядається оптимальний маршрут для виносу, щоб не пошкодити дверні отвори, оздоблення стін та інші предмети обстановки у будинку чи квартирі.

  Висока кваліфікація персоналу

  Дуже часто вивезти холодильник та інші габаритні речі самому неможливо. У приміщенні могли змінитися параметри отворів, у коридорах з’явилися вбудовані шафи та й куди везти такі прилади не зовсім зрозуміло. Для професійних вантажників немає нерозв’язних завдань. Великий досвід роботи в даному сегменті послуг – гарантія того, що все буде зроблено з максимальною швидкістю та безпечно.

  Наявність спеціального транспорту

  Солідна компанія обов’язково має власний автопарк з машинами різної вантажопідйомності та формату. Кузови оснащені необхідними елементами кріплення для надійної фіксації важких та габаритних предметів. Це можуть бути і гідроборти, і вантажні намисто, і багатотонні автомобілі. Весь транспорт постійно проходить технічну перевірку на справність, а водії мають допуск до подібних робіт.

  Вигідні ціни

  Велика конкуренція у цій сфері передбачає великий діапазон пропозицій щодо вартості. Ціна вивезення старої побутової техніки у «Майстер-Про» формується таким чином, щоб бути вигідною і для перевізника, і для клієнта. Збільшення прибутку ми намагаємося зробити не за рахунок величезної накрутки на свої послуги, а залученням більшої кількості замовників комфортною та лояльною політикою ціноутворення.

  Зручна комунікація

  Вам не доведеться довго шукати відповіді на всі питання і уточнювати технічні деталі. Отримати компетентні консультації, ознайомитись з умовами оплати, термінами виконання замовлення, оформити заявку можна дуже швидко. Для цього ви зможете звернутися до нас у будь-який зручний для себе час за контактними телефонами, скористатися опцією зворотного зв’язку на сайті або популярними месенджерами.

  Що клієнт отримує у результаті замовлення на вивезення старого холодильника та інших приладів?

  Багато хто з нас до кінця не усвідомлює тих плюсів, які дає правильно зроблена утилізація неробочих приладів у точній відповідності чинним стандартам.
  Замовляючи подібну послугу, наші клієнти отримують такі вигоди:

  • Звільнення вільного простору для більш комфортного перебування у житлових приміщеннях та раціонального використання в офісах та інших установах.
  • Відпадає необхідність самостійного виконання незвичних та трудомістких операцій.
  • Вартість замовлення повністю виправдовує себе гарантією перенесення та навантаження без небезпеки пошкодження елементів інтер’єру, ризику зіпсувати обстановку, можливого травматизму недосвідчених вантажників.

  А найголовніше – ви зробите свій внесок у підтримку екологічної чистоти навколишнього природного середовища. Вивіз та утилізація побутової техніки у спеціально призначених для цих цілей місцях буде свідченням дбайливого ставлення до природи та здоров’я наших співгромадян.

  Чекаємо на ваші дзвінки та заявки за вказаними на офіційному сайті компанії контактами, щоб швидко та професійно допомогти у вирішенні завдань будь-якої складності!

  Відгуки

  Влад Закотей
  21.09.2023, 12:13
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Я б хотів поділитися своїм позитивним досвідом із перевезенням холодильника та пральної машини. Компанія, з якою я працював, надала професійні послуги і все пройшло гладко. Я з упевненістю рекомендую цю компанію для перевезення холодильника та пральної машини.

  Марина Дуняшева
  04.07.2023, 17:10
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Дуже задоволена послугами перевезення дивану, шафи, ліжка та матраца. Все було організовано професійно – швидко та акуратно. Перевізники приїхали точно у вказаний час, обробили меблі та акуратно запакували, щоб уникнути пошкоджень.

  Андрей Дулуб
  06.04.2023, 13:18
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Дуже задоволена вантажоперевезенням сейфа! Машина на переїзд була чудовою – просторою, надійною та комфортною. Водій уважний та досвідчений, миттєво реагував на всі мої побажання. Рекомендую цю компанію всім, хто шукає послугу з вантажоперевезення сейфа!

  Максим Закотей
  17.05.2023, 14:16
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Компанія надала вантажника з машиною, що полегшило процес перевезення. Вантажник виявив високий професіоналізм та обережність, не пошкодивши сейф та навколишні предмети. Якщо у вас немає власної машини, можна замовити вантажників без машини, що буде зручно.

  Шинко Олексій
  03.11.2023, 01:00
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Переїзд приватного будинку був успішним завдяки професіоналізму компанії. Всі речі були акуратно упаковані та доставлені. Дачний переїзд також пройшов гладко, меблі та садовий інвентар перевезли без проблем. Рекомендую цю компанію для приватних та дачних переїздів.

  Наші роботи
  Наші контакти
  Зв'яжіться з нами для отримання детальної інформації
  Часы