...
ГРУЗЧИКИ КИЕВ
Kyivstar:
(068) 208 56 55
Vodafone:
(066) 208 56 55
Telefon:
(044) 334 79 47

Вантажники для перенесення меблів Київ

Завжди доступно для замовлення — досвідчений водій та професійні вантажники виконають перевезення надійно та вчасно
грузовичок
Наявність власного автопарку
Широкий вибір вантажних автомобілів з різною вантажопідйомністю
часики
Швидке виконання замовлень
Своєчасне прибуття на об'єкт та оперативне виконання замовлення
коробочка
Упаковка речей
Широкий асортимент упаковки для різних типів перевезення
Наші послуги
Master Pro
Квартирний переїзд
Суттєва економія часу – наші вантажники виконають вам різні види робіт саме тоді, коли це буде потрібно.
Master Pro
Перевезення меблів
У компанії «Майстер-Про» вам нададуть все необхідне сприяння для того, щоб транспортування ваших меблів відбулося без проблем.
Master Pro
Офісний переїзд
Ми готові надати всі необхідні пакувальні матеріали та пристрої для завантаження сейфів, терміналів та інших важких предметів.
Master Pro
Перевезення піаніно
Для перевезення піаніно вагою до 250 кг знадобиться лише два професійні вантажники-такелажні зі спеціальними ременями та вантажний бус. для навантаження сейфів, терміналів та інших важких предметів.
Master Pro
Перевезення речей
Перевезення речей є дуже клопітким процесом, пов'язаним з акуратністю транспортування, тому наша компанія пропонує найякісніші умови для виконання перевезення.
Master Pro
Перевезення побутової техніки
Перед транспортуванням ми ретельно пакуємо техніку. Для цього використовується картон, пухирчаста плівка, пінопласт та поліетилен.
Master Pro
Перевезення обладнання
Враховуючи особливості обладнання, приміщень, де обладнання встановлено, місць, куди слід доставити та встановити обладнання, перевізники підбирають оптимальний спосіб доставки.
Master Pro
Перевезення будматеріалів
Є широкий вибір транспорту для перевезення будівельних матеріалів різної маси та габаритів, а також у разі потреби наші фахівці допоможуть з розвантаженням допоможуть.
Master Pro
Упаковка
В наявності різні види пакувальних матеріалів для різних типів переїздів. Працюємо на якість перевезення та безпеку Вашого вантажу
Послуги вантажників в києві
 • Перенесення меблів у квартирі
 • Перенесення меблів усередині будівлі
 • Перенесення меблів з поверху на поверх
 • Перенесення меблів в офісі
 • Розбирання-складання меблів
 • Такелажні роботи
Замовляйте у месенджерах
Менеджер завжди готовий прийняти замовлення. Вибирайте найбільш зручний для Вас спосіб розповісти нам про свої плани з транспортування та переїзду.
Картинка Телефон

Скільки коштує робота вантажників в Києві - ціна 2024

Послуги вантажників м.Київ Ціна за 1 годину роботи Мін. заказ (2 год ) Работа в ніч (1 год) Работа за містом (1год)
Вантажник на годину 150 грн 300 грн 250 грн 200 грн
2 вантажника 300 грн 600 грн 500 грн 400 грн
3 вантажника 450 грн 900 грн 750 грн 600 грн
4 вантажника 600 грн 1200 грн 1000 грн 800 грн
Ламінат 200 грн 400 грн 250 грн 200 грн
Сипучі суміші 600 грн/т --- 800 грн/т 700 грн/т
Гіпсокартон 700 грн/т --- 900 грн/т 800 грн/т
Газоблок 700 грн/т --- 900 грн/т 800 грн/т
Кирпич 700 грн/т --- 900 грн/т 800 грн/т
Збирання-Розбирання меблів 100 грн/од --- 150 грн/од 150 грн/од
Грузчик менеджер
Бажаєте отримати консультацію?

  У кожного власника квартири, будинку, котеджу, керівників різних установ, офісів виникає ситуація, коли терміново потрібні вантажники для перенесення меблів Висока кваліфікація. Адже самостійно впоратися з масивними та важкими предметами вкрай складно, а іноді й зовсім неможливо.

  Компанія «Майстер-Про» пропонує допомогу досвідченого персоналу для швидкого та акуратного вирішення такого завдання. Приймаються заявки на виконання подібної послуги у Троєщині, Оболоні, Поздняках та інших районах Києва, а також населених пунктах області.

  Коли може знадобитися перенесення меблів

  Стрімкий ритм життя столичного мегаполісу супроводжується зміною місця проживання, переміщенням установи в нову будівлю, заміною застарілих елементів інтер’єру на більш сучасні, виїздом в інше місто і т.д.

  • переміщення всього на кілька поверхів вище зупинилося через неможливість подолати тонкий дверний отвір;
  • немає навичок розбирання гарнітура для завантаження на вантажну платформу та розміщення там у безпечному положенні;
  • потрібно перенести майно в одну кімнату під час проведення капітального чи косметичного ремонту;
  • потрібна перестановка меблів у великих обсягах у величезному бізнес-центрі, медичному чи освітньому закладі, салоні краси;
  • Тільки професіонали знають, як правильно кріпити вантаж перед дальнім транспортуванням, наприклад, переїздом до іншого міста.

  У всіх перерахованих ситуаціях важливим моментом буде й необхідність забезпечити збереження дорогих речей. Особливу актуальність дане питання має при поводженні з предметами, що мають дзеркальні та тендітні елементи декору, лакованими поверхнями, ексклюзивними виробами з покриттям натуральною шкірою.

  Як працюють вантажники для перенесення меблів?

  Значний досвід роботи в даному сегменті ринку послуг дозволив виробити необхідний алгоритм досягнення успішного результату:

  • ретельна підготовка з вивчення маршруту перенесення. Уточнюються розміри отворів дверей, особливості сходових маршів, кількість та габарити предметів;
  • за потреби виконується демонтаж на окремі частини конструкції;
  • для того, щоб уникнути ризику пошкоджень, може знадобитися упаковка з використанням стрейч-і пухирчастої плівки, м’якої тканини, скотчу;
  • залежно від специфіки замовлення, підйому на кілька поверхів, роботи тільки всередині приміщення, навантаження на транспортний засіб можуть знадобитися спеціальні пристрої – ремені, канати, такелажне обладнання;
  • якщо проводився демонтаж, ми зробимо складання та встановлення у вказаній зоні.

  Усі операції робляться швидко і з дотриманням правил безпеки як майна, так персоналу.

  Транспорт та вантажники прибувають точно у визначений термін. Якщо існує попередня домовленість, крім основної послуги, всі вироби будуть розставлені у визначених власником зонах.

  Чому потрібно замовити вантажників для перенесення меблів у мувінговій компанії?

  Головним пріоритетом у своїй повсякденній діяльності «Майстер-Про» незмінно вважає розуміння потреб та бажань клієнтів. Адже будь-який замовник довіряє нам цінні йому речі, на купівлю яких було витрачено чимало коштів. Для професіоналів рівень відповідальності однаковий при перенесенні та транспортуванні будь-якого майна, мініатюрне дитяче ліжечко або старовинний гарнітур, пара простих кухонних шаф або елітний шкіряний куточок.

  Багато жителів столичного регіону відзначають у своїх відгуках переваги співпраці з нашою компанією:

  • попередня підготовка з розрахунком суми, яку має сплатити клієнт після закінчення роботи;
  • всі вантажники для перенесення меблів мають гарну фізичну підготовку, навички розбирання і складання корпусних конструкцій, завжди ввічливі і запобіжні по відношенню до власника;
  • бригади мають у своєму розпорядженні спеціальний інструмент, обладнання, такелажну оснастку, засоби кріплення;
  • ми беремо на себе повну відповідальність за цілісність та збереження речей.

  Не хочете, при бажанні заощадити не такі вже й великі гроші і впоратися з такими специфічними операціями самостійно, в результаті споглядати купу побитого скла і дзеркал? Немає бажання засмучуватися від втраченої фурнітури та зламаних крихких деталей, пошкодженої лакованої поверхні? Позбутися таких неприємностей легко – звертайтеся до «Майстер-Про» прямо зараз!

  Як визначається вартість послуги?

  Замовити допомогу бригади можна за стандартним тарифом – мінімальний час роботи одного вантажника складає 2 години та коштуватиме вам 150 гривень. Кожна наступна година коштує таку суму. До базового тарифу включено переміщення предметів до 100 кг, підйом до 5 поверху включно без використання ліфта.

  Вартість кожної окремої роботи залежить від ряду факторів:

  • обсяг та тип речей;
  • поверховість понад п’яту;
  • кількість робітників, необхідних для виконання вашої заявки;
  • необхідність розбирання, пакування, збирання.

  Зрозуміло, що робота з ліжком відрізняється від підйому чи переміщення на велику відстань шафи-купе.

  Ми намагаємося, щоб ціна перенесення меблів була найбільш конкурентоспроможною на столичному ринку послуг та завжди підбираємо варіант, який вигідний клієнту.

  Приємним бонусом для постійних замовників стає знижка у розмірі 10%, а за другого звернення до нас можна розраховувати на зниження оплати на 5%.

  Певні корективи під час розрахунку суми оплати вносить формат речей – це особливості при користуванні м’якими гарнітурами, корпусними конструкціями, переміщенням піаніно.

  Можна оплатити зроблену роботу банківською карткою, готівкою, по безготівковому або безготівковому форматі з ПДВ.

  Вигода подібного співробітництва ще й у тому, що не доведеться витрачати багато часу і нервів на виконання незвічної роботи. Не треба ризикувати своїм здоров’ям, наражати на небезпеку дорогі предмети інтер’єру. Досвідчені вантажники за допомогою спеціального оснащення зроблять усі етапи непростого завдання з гарантією цілісності та збереження речей.

  Те, що для недосвідченої людини здається непосильним завданням, для нас лише звичайна повсякденна справа. Все робиться з максимальною оперативністю і без жодних труднощів.

  Як подати заявку на перенесення меблів

  Жителі столиці та населених пунктів області – Бориспіль, Бровари, Васильків, Вишгород, Ірпінь, Буча, Вишневе, Гатне, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, можуть оформити екстрений виклик або домовитися на дату, що влаштовує їх, одним із зручних для них способом:

  1. Дзвінок на номер контактного телефону.
  2. Опція зворотнього зв’язку на сайті.
  3. Повідомлення на адресу електронної пошти.
  4. У чаті групи «Майстер-Про» у соцмережах.

  Ми працюємо без перерв на вихідні та свята та надаємо можливість екстреного виклику з наданням транспорту та бригади робітників у найкоротші терміни. В експрес-режимі диспетчер уточнить усі деталі, назве суму до оплати та оформить вашу заявку на негайне виконання або на інший зручний час.

  Відгуки

  Влад Закотей
  21.09.2023, 12:13
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Я б хотів поділитися своїм позитивним досвідом із перевезенням холодильника та пральної машини. Компанія, з якою я працював, надала професійні послуги і все пройшло гладко. Я з упевненістю рекомендую цю компанію для перевезення холодильника та пральної машини.

  Марина Дуняшева
  04.07.2023, 17:10
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Дуже задоволена послугами перевезення дивану, шафи, ліжка та матраца. Все було організовано професійно – швидко та акуратно. Перевізники приїхали точно у вказаний час, обробили меблі та акуратно запакували, щоб уникнути пошкоджень.

  Андрей Дулуб
  06.04.2023, 13:18
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Дуже задоволена вантажоперевезенням сейфа! Машина на переїзд була чудовою – просторою, надійною та комфортною. Водій уважний та досвідчений, миттєво реагував на всі мої побажання. Рекомендую цю компанію всім, хто шукає послугу з вантажоперевезення сейфа!

  Максим Закотей
  17.05.2023, 14:16
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Компанія надала вантажника з машиною, що полегшило процес перевезення. Вантажник виявив високий професіоналізм та обережність, не пошкодивши сейф та навколишні предмети. Якщо у вас немає власної машини, можна замовити вантажників без машини, що буде зручно.

  Шинко Олексій
  03.11.2023, 01:00
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Переїзд приватного будинку був успішним завдяки професіоналізму компанії. Всі речі були акуратно упаковані та доставлені. Дачний переїзд також пройшов гладко, меблі та садовий інвентар перевезли без проблем. Рекомендую цю компанію для приватних та дачних переїздів.

  Нам довіряють
  Наші роботи
  Наші контакти
  Зв'яжіться з нами для отримання детальної інформації
  Часы