...
ГРУЗЧИКИ КИЕВ
Kyivstar:
(068) 208 56 55
Vodafone:
(066) 208 56 55
Telefon:
(044) 334 79 47

Вантажники на день

Завжди доступно для замовлення — досвідчений водій та професійні вантажники виконають перевезення надійно та вчасно
грузовичок
Наявність власного автопарку
Широкий вибір вантажних автомобілів з різною вантажопідйомністю
часики
Швидке виконання замовлень
Своєчасне прибуття на об'єкт та оперативне виконання замовлення
коробочка
Упаковка речей
Широкий асортимент упаковки для різних типів перевезення
Наші послуги
Master Pro
Квартирний переїзд
Суттєва економія часу – наші вантажники виконають вам різні види робіт саме тоді, коли це буде потрібно.
Master Pro
Перевезення меблів
У компанії «Майстер-Про» вам нададуть все необхідне сприяння для того, щоб транспортування ваших меблів відбулося без проблем.
Master Pro
Офісний переїзд
Ми готові надати всі необхідні пакувальні матеріали та пристрої для завантаження сейфів, терміналів та інших важких предметів.
Master Pro
Перевезення піаніно
Для перевезення піаніно вагою до 250 кг знадобиться лише два професійні вантажники-такелажні зі спеціальними ременями та вантажний бус. для навантаження сейфів, терміналів та інших важких предметів.
Master Pro
Перевезення речей
Перевезення речей є дуже клопітким процесом, пов'язаним з акуратністю транспортування, тому наша компанія пропонує найякісніші умови для виконання перевезення.
Master Pro
Перевезення побутової техніки
Перед транспортуванням ми ретельно пакуємо техніку. Для цього використовується картон, пухирчаста плівка, пінопласт та поліетилен.
Master Pro
Перевезення обладнання
Враховуючи особливості обладнання, приміщень, де обладнання встановлено, місць, куди слід доставити та встановити обладнання, перевізники підбирають оптимальний спосіб доставки.
Master Pro
Перевезення будматеріалів
Є широкий вибір транспорту для перевезення будівельних матеріалів різної маси та габаритів, а також у разі потреби наші фахівці допоможуть з розвантаженням допоможуть.
Master Pro
Упаковка
В наявності різні види пакувальних матеріалів для різних типів переїздів. Працюємо на якість перевезення та безпеку Вашого вантажу
Послуги вантажників в києві
 • Навантаження - Розвантаження
 • Розбирання та збирання меблів
 • Спуск, підйом без ліфта
 • Підйом стройматеріалів
 • Складські роботи
 • Такелажні роботи
Замовляйте у месенджерах
Менеджер завжди готовий прийняти замовлення. Вибирайте найбільш зручний для Вас спосіб розповісти нам про свої плани з транспортування та переїзду.
Картинка Телефон

Скільки коштує робота вантажників в Києві - ціна 2024

Послуги вантажників м.Київ Ціна за 1 годину роботи Мін. заказ (2 год ) Работа в ніч (1 год) Работа за містом (1год)
Вантажник на годину 150 грн 300 грн 250 грн 200 грн
2 вантажника 300 грн 600 грн 500 грн 400 грн
3 вантажника 450 грн 900 грн 750 грн 600 грн
4 вантажника 600 грн 1200 грн 1000 грн 800 грн
Ламінат 200 грн 400 грн 250 грн 200 грн
Сипучі суміші 600 грн/т --- 800 грн/т 700 грн/т
Гіпсокартон 700 грн/т --- 900 грн/т 800 грн/т
Газоблок 700 грн/т --- 900 грн/т 800 грн/т
Кирпич 700 грн/т --- 900 грн/т 800 грн/т
Збирання-Розбирання меблів 100 грн/од --- 150 грн/од 150 грн/од
Грузчик менеджер
Бажаєте отримати консультацію?

  Якщо вам необхідно здійснити переїзд або виконати будь-яку іншу роботу, пов’язану із переміщенням важких вантажів, рекомендуємо замовити послуги вантажників на день. Так ви зможете заощадити час, сили та гроші.
  Переваги замовлення професійних вантажників

  Якщо ви вирішили замовити вантажників на день в Києві, можете бути впевнені, що до вас приїдуть фахівці з величезним досвідом роботи в даній сфері. Адже для навантаження, вивантаження та транспортування багажу потрібна не тільки фізична сила, а й певні навички, вміння. Наші співробітники без проблем впораються з будь-яким поставленим завданням.

  Наші вантажники на день у Києві приїдуть до вас у будь-який зручний для вас час. Ми завжди підлаштовуємось під запити та потреби своїх клієнтів. Тож ви самостійно вибираєте оптимальний час. А наші логісти лише можуть порадити його скоригувати залежно від інтенсивності пробок на даний час або з деяких інших причин.

  Професійні вантажники на день вам коштуватимуть недорого, якщо ви замовляєте послугу у нас. Адже вартість, яку ми пропонуємо своїм клієнтам, є найбільш конкурентоспроможною на ринку. Вартість виконання замовлення формується індивідуально кожному за клієнта. Адже ми враховуємо насамперед обсяг роботи, тип вантажу, який необхідно транспортувати, та індивідуальні побажання клієнтів. Ви зможете переконатися в тому, що у нас найнижчі ціни, якщо порівняєте їх з розцінками інших компаній. Тож у нас ви зможете замовити дійсно послуги вантажників на день недорого.

  Наші працівники мають багаторічний досвід у цій сфері. Так що ми гарантуємо стовідсоткову безпеку ваших речей під час навантаження, транспортування та розвантаження. За потреби ви можете додатково замовити та упаковку речей. Наші спеціалісти індивідуально підберуть упаковку безпосередньо під кожну позицію. Також під час транспортування ми зафіксуємо вантаж на транспортному засобі, що дозволить зберегти його під час транспортування.

  Якщо вас цікавлять вантажники на день Київ за найкращою ціною, звертайтесь до нас. У нас працюють справді професіонали, які на регулярній основі проходять курси підвищення кваліфікації. Отже, ви можете не сумніватися в професіоналізмі наших співробітників. Вони впораються з вантажем будь-якого типу та складності. Нашою компанією може бути проведене професійне навантаження навіть найважчих та габаритних вантажів. Гарантуємо відсутність будь-яких проблем чи подій.

  Ми завжди контролюємо роботу своїх працівників. Отже, можете не сумніватися – всі послуги будуть надані на найвищому рівні. Також з нами ви зможете бути впевнені, що всі роботи будуть виконані максимально швидко і без затримок. Усі терміни виконання фіксуються у договорі. Тож замовник може контролювати всі роботи.

  Переваги замовлення послуг у нас

  Щоб вам не довелося виконувати важку роботу самостійно, рекомендуємо звернутися за допомогою до нашої компанії. Ми не перший рік працюємо в даній сфері, тому пропонуємо своїм клієнтам справді вичерпний перелік послуг.

  Наші спеціалісти без проблем впораються з вантажем будь-якого типу. Усі роботи виконуються відповідно до існуючих вимог та норм. До кожного клієнта ми вибираємо індивідуальний підхід. Завдяки цьому вдається досягти найкращих результатів.

  Ви можете замовити послуги вантажників на зручний для вас час. Наші спеціалісти ніколи не спізнюються. Тож роботи будуть виконані без затримок. Якщо ви замовляєте послугу у нас, можете бути впевнені, що ваш вантаж буде упакований, занурений та транспортований без пошкоджень та втрат.

  Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми завжди оперативно реагуємо на звернення наших клієнтів. Так що ваші побажання та уподобання будуть в обов’язковому порядку враховані. Ми використовуємо сучасні підходи до виконання кожного замовлення, що дозволяє багато в чому оптимізувати процес та прискорити його.

  Ми формуємо команду вантажників безпосередньо під ваш запит. Таким чином ви не переплачуватимете, адже ми підберемо необхідну кількість працівників, щоб вони могли оперативно виконати всі необхідні вам послуги.

  Ви можете замовити у нас вантажників для виконання будь-яких завдань. Найчастіше вантажників замовляють під час офісного чи квартирного переїзду. Також наші вантажники допоможуть вам позбутися будівельного сміття.

  Послуги вантажників дозволять вам заощадити час та сили. Працівники без проблем завантажать і вивантажать ваші речі. Також ви можете замовити і додатковий підйом або спуск поверхами в будинках, де немає ліфта. Самостійно виконати роботи не вийде.

  Нашими спеціалістами також може бути здійснено перевезення великогабаритних речей. З цим завданням вам не впоратися самостійно. А наші працівники без проблем транспортують сейф чи габаритну шафу.

  Звертайтеся до нас і в тому випадку, якщо вам потрібно транспортувати габаритний музичний інструмент. Ви не зможете впоратися з цим завданням без сторонньої допомоги. Якщо ви не хочете відволікати своїх знайомих та друзів, рекомендуємо звернутися до наших спеціалістів.
  Також наша компанія пропонує допомогти вам з офісним переїздом, коли потрібно транспортувати багато техніки та речей. Замовляйте у нас і переїзд магазину на нову точку, при якій необхідно запакувати та транспортувати велику кількість товарів. За потреби ми допоможемо вам і з перевезенням речей на дачу.

  Скористайтеся послугами наших професійних вантажників ви можете і в тому випадку, якщо вам необхідно підняти або спустити великогабаритні вироби з верхнього поверху на нижній.

  Як замовити послуги вантажників

  Якщо вам потрібні послуги професійних вантажників, ви можете заповнити форму зворотного зв’язку на нашому сайті. Наші менеджери оперативно зв’яжуться з вами та нададуть всю необхідну інформацію. Ми цінуємо ваш час, тому оформлення всіх необхідних документів займає мінімум часу. Ми відразу ж розпочнемо роботу.

  Ви також можете зв’язатися з нами за одним із вказаних номерів телефону. Ми надамо всю необхідну інформацію та допоможемо вам оформити замовлення. А працівники прибудуть за вказаною вами адресою строго в обумовлений час. До виконання вашого замовлення ми підійдемо індивідуально, що дозволить заощадити час та гроші.

  Впевнені, ви будете приємно вражені якістю наших послуг, оперативністю роботи та доступною вартістю. Будемо раді бачити вас серед наших постійних клієнтів.

  Відгуки

  Влад Закотей
  21.09.2023, 12:13
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Я б хотів поділитися своїм позитивним досвідом із перевезенням холодильника та пральної машини. Компанія, з якою я працював, надала професійні послуги і все пройшло гладко. Я з упевненістю рекомендую цю компанію для перевезення холодильника та пральної машини.

  Марина Дуняшева
  04.07.2023, 17:10
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Дуже задоволена послугами перевезення дивану, шафи, ліжка та матраца. Все було організовано професійно – швидко та акуратно. Перевізники приїхали точно у вказаний час, обробили меблі та акуратно запакували, щоб уникнути пошкоджень.

  Андрей Дулуб
  06.04.2023, 13:18
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Дуже задоволена вантажоперевезенням сейфа! Машина на переїзд була чудовою – просторою, надійною та комфортною. Водій уважний та досвідчений, миттєво реагував на всі мої побажання. Рекомендую цю компанію всім, хто шукає послугу з вантажоперевезення сейфа!

  Максим Закотей
  17.05.2023, 14:16
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Компанія надала вантажника з машиною, що полегшило процес перевезення. Вантажник виявив високий професіоналізм та обережність, не пошкодивши сейф та навколишні предмети. Якщо у вас немає власної машини, можна замовити вантажників без машини, що буде зручно.

  Шинко Олексій
  03.11.2023, 01:00
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Переїзд приватного будинку був успішним завдяки професіоналізму компанії. Всі речі були акуратно упаковані та доставлені. Дачний переїзд також пройшов гладко, меблі та садовий інвентар перевезли без проблем. Рекомендую цю компанію для приватних та дачних переїздів.

  Нам довіряють
  Наші роботи
  Наші контакти
  Зв'яжіться з нами для отримання детальної інформації
  Часы