...
Київстар:
(068) 208 56 55
МТС:
(066) 208 56 55

Вантажники

Завжди доступно для замовлення — досвідчений водій та професійні вантажники виконають перевезення надійно та вчасно
грузовичок
Наявність власного автопарку
Широкий вибір вантажних автомобілів з різною вантажопідйомністю
часики
Швидке виконання замовлень
Своєчасне прибуття на об'єкт та оперативне виконання замовлення
коробочка
Упаковка речей
Широкий асортимент упаковки для різних типів перевезення

Тарифи на послуги вантажників

Вантажник
Мінімальне замовлення дві години
150 грн/год
Наступні години роботи
150 грн
Перенесення предметів вагою від 100 кг, спуск/підйом вище 5 поверхів без ліфта оплачується додатково
У вартість входить:
 • Поверховість до 5 поверху
 • Упаковка майна та побутової техніки
 • Розбирання – збирання меблів
Знижка 5% на другий заказ і 10% постійним клієнтам Оплата готівкою, карткою, безготівковий та безготівковий з ПДВ
Послуги вантажників в києві
 • Навантаження - Розвантаження
 • Розбирання та збирання меблів
 • Спуск, підйом без ліфта
 • Підйом будматеріалів
 • Складські роботи
 • Такелажні роботи
Замовляйте у месенджерах
Менеджер завжди готовий прийняти замовлення. Вибирайте найбільш зручний для Вас спосіб розповісти нам про свої плани з транспортування та переїзду.
Картинка Телефон

Ціни на вантажні перевезення в Києві від компанії "Мастер-Про"

Перевезення, тарифи м.Київ Ціна за 1 годину роботи Мін. замовлення (2 години + подача) Об'єм, тоннаж Ціна 1км за містом (по колу)
Тариф 150 150 грн 450 грн 5м3/0.8т 10 грн/км
Тариф 180 180 грн 540 грн 9м3/1.2т 12 грн/км
Тариф 220 220 грн 660 грн 13м3/1.5т 14 грн/км
Тариф 250 250 грн 750 грн 15м3/2.0т 16 грн/км
Тариф 350 350 грн 1150 грн 18м3/3.0т 20 грн/км
Вантажник 150 грн 300 грн - -
2 вантажники 300 грн 600 грн - -
Грузчик менеджер
Бажаєте отримати консультацію?

  ВАНТАЖНИКИ У КИЄВІ ВИКОНАЮТЬ ЗАМОВЛЕННЯ БУДЬ-ЯКОГО СКЛАДНОСТІ

  Професійні вантажники в Києві недорого допоможуть клієнтам компанії «Майстер-Про» у ситуаціях з транспортуванням вантажів, що потребують швидкої реалізації та навичок роботи з речами та предметами зі значною вагою та великими габаритами. Звернувшись до нас із заявкою на подібну послугу, ви не тільки позбавитеся нераціональних витрат власного часу, нервових клітин та фізичної праці, але й перетворите весь процес навантаження та доставки на максимально комфортну процедуру.

  Не виникне навіть найменших проблем з необхідністю оформити замовлення з вивезення майна на нове місце проживання або на дачу, прибирання мотлоху після закінчення ремонту або будівництва, з упаковкою офісного обладнання та його правильним кріпленням на кузові.

  Для яких робіт можна замовити вантажників у Києві?

  Самостійна організація такого робочого процесу зазвичай супроводжується справжнім стресом через відсутність навичок та вправності, властивої висококваліфікованим робітникам. Штат нашої компанії складається зі співробітників, які проходять періодичне навчання та отримують допуск на проведення такелажних операцій.

  Найбільш популярними та частими протягом тривалого часу залишаються замовлення на такі роботи:

  • квартирні переїзди із можливістю комплексного виконання. Ми повністю позбавимо вас будь-яких турбот, починаючи від сортування та упаковки речей, і до моменту розміщення майна на новому об’єкті;
  • приваблива ціна послуги вантажників у Києві буде додатковим плюсом при вивезенні офісної оргтехніки, меблів, документації;
  • «під ключ» виробляються всі етапи – розбирання корпусних конструкцій, упаковка окремих частин, дбайливе перенесення з приміщення, розміщення та кріплення на машині, після прибуття монтаж та встановлення у вказаній вами зоні;
  • бригада досвідчених майстрів з гарантією цілісності та безпеки доставить побутову техніку на місце призначення. Ми знаємо, як грамотно поводитися з холодильником, пральною та посудомийною машиною, бойлером, опалювальним котлом;
  • оперативно відбувається транспортування всіх видів будівельних матеріалів, очищення території та приміщень від сміття після ремонту;
  • найняти вантажників рекомендується для забезпечення безпеки та в ході таких специфічних операцій, як такелажні роботи з сейфами, піаніно та іншими незручними та масивними предметами.

  Є варіанти найму на певну кількість годин або на добу. У цей проміжок згідно з договором служба вантажоперевезення надходить у ваше повне розпорядження.

  Чому кияни та жителі області обирають «Майстер-Про»

  Декілька моментів роблять співпрацю з мувінговою компанією максимально вигідною при необхідності терміново вирішити проблему.

  Лояльна вартість

  Висока конкуренція у цьому сегменті ринку послуг стала причиною гнучкого підходу до формування тарифів. Ми також зацікавлені в тому, щоб отримувати прибуток не від піднесення вартості та нечесних прийомів, а від розширення клієнтської бази завдяки вашим позитивним відгукам, рекомендаціям родичам, друзям, сусідам, колегам. Завжди йдемо назустріч побажанням клієнтів та шукаємо компромісний варіант у фінансовому та організаційному плані.

  Турбота про час замовників

  Пріоритетом кожного співробітника незмінно залишається гранична пунктуальність. Подача автомобіля та бригади вантажників відбувається в заздалегідь обумовлені та зручні для вас терміни. Запізнення виключаються завдяки ретельному вивченню маршруту прямування із запасом на дорожньо-ремонтні роботи та стану дороги. А процес безпосереднього виконання заявки робиться максимально організовано та професійно.

  Наявність необхідних інструментів та допоміжного обладнання

  Щоб не виникало навіть найменших затримок, застосовується спеціальне оснащення для розбирання техніки та меблів, такелажні пристрої у вигляді візків, домкратів, ременів, ланцюгів, гідропідйомників. Вантажні платформи оснащені елементами фіксації для надійного кріплення.

  Доставка вантажів підвищеної небезпеки

  Перевезення в Оболоні, Троєщині, Поздняках та інших районах міста виконуються транспортом, що має дозвіл на переміщення вантажів особливої категорії – відходів будівельних матеріалів, токсичних продуктів тощо.

  Прозоре ціноутворення

  Фіксується сума розрахунку за виконану роботу. Жодних змін на якомусь етапі не буває.

  Допомога компетентних менеджерів

  На стадії оформлення замовлення ви отримаєте детальну інформацію про всі деталі виробничого процесу, способи оплати, консультації та поради щодо підбору кращого транспортного засобу з урахуванням специфіки майна, що перевозиться, потрібної кількості робочого персоналу, грамотної організації та підготовки до переїзду.

  Від чого залежить остаточна вартість послуги

  Рішення викликати вантажників не має альтернативи щодо економічної доцільності такого способу вивезення особистих речей або майна вашої установи.

  Для клієнтів важливо заздалегідь проаналізувати низку факторів, які суттєво впливають на оплату праці:

  • Сумарний об’єм предметів.
  • Висота спуску та підйому в багатоповерховій будівлі.
  • Потреба у розбиранні речей.
  • Вага грузу.
  • Відстань доставки.

  Крім базового тарифу в 150 грн/годину за одного задіяного працівника з мінімальною заявкою на 2 години, слід звернути увагу на те, що доплатити доведеться за перенесення на поверхи, розташовані вище п’ятого, розбирання на частини та подальше збирання меблів, упаковку крихких та дорогих предметів. та техніки.

  Витрати будуть дещо більшими при операціях з сипучими матеріалами та відходами після будівництва та ремонту.

  Оскільки ми забезпечуємо перевезення вантажів по всій області. а це Бориспіль, Бровари, Васильків, Вишгород, Ірпінь, Буча, Вишневе, Гатне, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка та інші населені пункти, дальність доставки також вносить свої корективи.

  Приємним бонусом для тих, хто не вперше звертається до «Майстер-Про», стануть знижки в 5% на кожне друге замовлення та десятивідсоткова знижка для постійних клієнтів.

  Викликати вантажників терміново онлайн

  Зручна і проста форма подачі заявки позбавить вас від пошуків робітників і транспорту по всьому місту, адже іноді обставини вимагають негайного вирішення проблеми, що виникла. У професійної команди завжди є все необхідне для того, щоб мати право називатися «швидкою допомогою» у плані оперативного реагування на ваші дзвінки при потребі з максимальною швидкістю запакувати та перемістити майно на нове місце.

  Є запас пакувальних матеріалів, інструментів для різноманітних операцій з демонтажу, підйомних механізмів, кріплення. Застосовуючи швелери, домкрати, ланцюги, самохідні ручні візки, навіть громіздкі та дуже потужні пристрої перевезуться відповідно до вимог правил безпеки, не отримають жодних пошкоджень.

  Замовити вантажників терміново можна у будь-який час, адже ми працюємо без вихідних та свят. Адже для багатьох потенційних клієнтів саме вихідні найбільш зручні, не завжди є можливість відлучитися з роботи і зайнятися особистими справами.

  Диспетчер компанії завжди на зв’язку та моментально відреагує на дзвінок. З кількох варіантів транспортування вибираємо найкращий, а оплату робимо найзручнішим способом, включаючи готівкою, переказ на банківську картку, безготівку з урахуванням ПДВ.

  Поради щодо виклику робітників певної категорії

  На перший погляд, такі процедури не вимагають обов’язкової високої кваліфікації. Але досягти хорошого результату за короткий проміжок часу та забезпечити дотримання правил поводження з певними предметами зможуть лише робітники вузької спеціалізації:

  • утилізаційні вантажники для робіт з різними відходами та сміттям;
  • прості наймаються для переміщення і складування індивідуальних речей і побутових предметів масою трохи більше 20 кг;
  • меблеві – це персонал з достатніми навичками щодо демонтажу та збирання корпусних конструкцій;
  • Такелажники викликаються для операцій з дуже важкими та незручними предметами у форматі торгового та виробничого обладнання, піаніно, сейфів, шаф.

  Звертайтесь до нас у будь-який зручний для вас час, щоб скористатися професійною допомогою у сфері вантажоперевезень!

  Відгуки

  Влад Закотей
  21.09.2023, 12:13
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Я б хотів поділитися своїм позитивним досвідом із перевезенням холодильника та пральної машини. Компанія, з якою я працював, надала професійні послуги і все пройшло гладко. Я з упевненістю рекомендую цю компанію для перевезення холодильника та пральної машини.

  Марина Дуняшева
  04.07.2023, 17:10
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Дуже задоволена послугами перевезення дивану, шафи, ліжка та матраца. Все було організовано професійно – швидко та акуратно. Перевізники приїхали точно у вказаний час, обробили меблі та акуратно запакували, щоб уникнути пошкоджень.

  Андрей Дулуб
  06.04.2023, 13:18
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Дуже задоволена вантажоперевезенням сейфа! Машина на переїзд була чудовою – просторою, надійною та комфортною. Водій уважний та досвідчений, миттєво реагував на всі мої побажання. Рекомендую цю компанію всім, хто шукає послугу з вантажоперевезення сейфа!

  Максим Закотей
  17.05.2023, 14:16
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Компанія надала вантажника з машиною, що полегшило процес перевезення. Вантажник виявив високий професіоналізм та обережність, не пошкодивши сейф та навколишні предмети. Якщо у вас немає власної машини, можна замовити вантажників без машини, що буде зручно.

  Шинко Олексій
  03.11.2023, 01:00
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Переїзд приватного будинку був успішним завдяки професіоналізму компанії. Всі речі були акуратно упаковані та доставлені. Дачний переїзд також пройшов гладко, меблі та садовий інвентар перевезли без проблем. Рекомендую цю компанію для приватних та дачних переїздів.

  Наші роботи
  Наші контакти
  Зв'яжіться з нами для отримання детальної інформації
  Часы