...
ВЫВОЗ МУСОРА КИЕВ
Kyivstar:
(068) 208 56 55
Vodafone:
(066) 208 56 55
Telefon:
(044) 334 79 47

Вивіз сміття після ремонту у Києві

Забезпечуємо надійну та професійну послугу з вивезення сміття - швидкий вивіз сміття по Києву та Київській області
грузовичок
Наявність власного автопарку
Широкий вибір вантажних автомобілів з різною вантажопідйомністю
часики
Швидке виконання замовлень
Своєчасне прибуття на об'єкт та оперативне виконання замовлення
коробочка
Упаковка речей
Широкий асортимент упаковки для різних типів перевезення
НАШ АВТОПАРК
Вантажник
Сбор мусора, загрузка мусора
Газель
грузовик с коробками
Масса, т
3
иконка куб
Обьем, м3
24
грузовик
Довжина, м
4,2
иконка машинка в ширину
Ширина, м
1,8
Зіл
грузовик с коробками
Масса, т
6
иконка куб
Обьем, м3
5
грузовик
Довжина, м
6
иконка машинка в ширину
Ширина, м
2
3000 грн
Камаз
грузовик с коробками
Масса, т
10
иконка куб
Обьем, м3
12
грузовик
Довжина, м
7
иконка машинка в ширину
Ширина, м
2,2
4000 грн
Замовляйте у месенджерах
Менеджер завжди готовий прийняти замовлення. Вибирайте найбільш зручний для Вас спосіб розповісти нам про свої плани з транспортування та переїзду.
Картинка Телефон

Диапозон цін на вивезення сміття

Вывоз мусора тарифи м.Київ Обьем, тонажність Без завантаження С завантаженням Ціна 1км за містом (по колу)
Бус 9м3/1.2т 300 грн 1200 грн 30 грн/км
Газель 13м3/1.5т 300 грн 2500 грн 40 грн/км
Газель 18м3/3т 300 грн 2800 грн 45 грн/км
Зіл 5м3/5т 3500 грн 5500 грн 60 грн/км
Камаз 10м3/10т 4000 грн 6500 грн 80 грн/км
Ман 20м3/20т 7000 грн --- 100 грн/км
Грузчик менеджер
Бажаєте отримати консультацію?

  У процесі та після закінчення всіх видів ремонтних та будівельних робіт у житлових будинках та громадських установах виникає одна загальна проблема. Потрібно організувати вивіз будівельного сміття після ремонту для очищення приміщень та прилеглої території від залишків матеріалів, скупченого мотлоху, упаковки.

  Транспортування та утилізаційні операції самотужки буде дуже дорогим та клопітким заходом. Позбутися турбот з незвичними для себе роботами можна простим способом – зробити замовлення у мувінговій компанії «Майстер-Про» на послугу використання спеціально обладнаного для подібних цілей автомобіля та бригади досвідчених вантажників.

  Приймаються заявки на перевезення мотлоху та відходів у будь-яких обсягах, без обмежень за габаритами та токсичною небезпекою.

  Вивіз сміття після ремонту – що потрібно відправити на полігон?

  Важливо враховувати такий нюанс, як заборона складування в побутових баках більшості залишків матеріалів, що використовуються в будівництві, а також інших елементів:

  • оздоблювальні компоненти – штукатурка, гіпсокартон, вапно, шпалери;
  • тара б/в з-під сумішей, ґрунтовки, фарби і т. д.;
  • відходи бетону, цегли, керамограніту, плитки;
  • шматки ламінату, паркету, лінолеуму, дошки для підлоги;
  • окремі частини демонтованих дверей та вікон, багета, плінтусів, вагонки;
  • покрівельний мотлох від старої черепиці, шиферу, гідро- та теплоізоляції;
  • сантехнічні прилади та обладнання, окремі деталі опалювальних систем.

  При заповненні прибудинкових баків перерахованими предметами можна потрапити під штрафні санкції та зазнати великих збитків. Вантажоперевізна компанія має офіційну ліцензію на роботу з предметами, сумішами, речовинами, що становлять підвищену загрозу для здоров’я людей та стану довкілля.

  Вивіз будівельного сміття після ремонту – плюси комплексного виконання

  Замовити очищення приміщення або ділянки силами кваліфікованого персоналу – це раціональний вибір вирішення проблеми для наступних ситуацій:

  • наведення порядку після капітальної реконструкції у квартирі чи приватному будинку, повній зміні обстановки, меблів, побутового обладнання, заміні вікон, покрівлі, установці системи «тепла підлога»;
  • після закінчення процесу благоустрою прибудинкової території;
  • завершення будівництва СТО, заправки, виробничого цеху;
  • демонтаж торговельного обладнання у магазині;
  • при необхідності вивезти сміття після ремонту у спортивному залі, фітнес-клубі, салоні краси, аптеці.

  Замовляючи комплекс послуг, наші клієнти можуть займатися своїми особистими чи службовими справами. Бригада кваліфікованих вантажників та машина необхідної вантажопідйомності оперативно допоможуть позбавитися всіх видів відходів і доставити їх у місця утилізації.

  Грамотна організація транспортування сміття

  Чи не хочете витрачати дорогоцінний час і займатися роботами, які супроводжуються величезними для незвичної людини фізичними зусиллями? У вас немає спеціальних пристроїв та інструментів, тари та пакувальних матеріалів, такелажного обладнання7 Складнощі з пошуком відповідного транспорту?

  Тоді правильним вибором буде звернення до персоналу з досвідом успішного виконання цих завдань, вмінням найбільше раціонально впоратися з усіма організаційними питаннями:

  • оформляється заявка за телефоном або на офіційному сайті “Майстер-Про”;
  • компетентний менеджер проаналізує всі особливості робочого процесу на вказаному об’єкті, виконає розрахунки за остаточною вартістю;
  • погодження умов співробітництва та укладання договору;
  • точно у вказаний час клієнту подається транспортний засіб та бригада робітників;
  • щоб вивезти сміття після ремонту у відведене для цього місце, ми робимо його сортування, упаковку в мішки та пакети, виносимо з приміщення або прибудинкової ділянки;
  • доставка відходів на полігон та утилізація відповідно до чинних в Україні стандартів;
  • провадиться розрахунок після закінчення всіх запланованих етапів.

  За бажанням замовника подача мотлоху на кузов може виконуватися ним самостійно.

  Ціна вивезення сміття після ремонту у Києві

  Орієнтовна вартість визначається після ознайомлення з тарифами на прайс-листі. А точна сума розраховується з урахуванням специфіки кожного окремого замовлення.

  • Тип машини: Для певної категорії відходів знадобиться автомобіль з відповідними параметрами кузова, вантажопідйомності, оснащенням тентом, наявністю гідроборту тощо. Великий автопарк компанії дозволяє підібрати транспорт необхідного формату – газелі, міні та максібуси, вантажівки.
  • Кількість мотлоху: Маса та обсяг не можуть бути ідентичними, наприклад, для очищення звичайної житлової квартири порівняно з наведенням порядку після ремонту габаритного торгового залу чи сервісного центру. Остаточна ціна перевезення сміття залежить від кількості зайнятих вантажників, застосування професійного обладнання та інструментів, такелажного оснащення.
  • Дальність перевезення: Чим значніша відстань до полігону, тим більше витрачається палива для заправки автомобіля, вищі амортизаційні нарахування.
  • Вид мотлоху: Додатково обійдуться послуги з транспортування вантажів підвищеної токсичності, що містять токсичні сполуки.

  До нас звертаються мешканці столиці та ряду прилеглих населених пунктів області, Бориспіль, Бровари, Васильків, Вишгород, Ірпінь, Буча, Вишневе, Гатне, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка.

  Переваги співпраці з надійним та відповідальним перевізником

  Основним критерієм діяльності нашої компанії залишається бажання задовольнити побажання клієнтів щодо організації робочого процесу так, щоб зберігався баланс між привабливою вартістю послуги та необхідним підсумковим результатом.

  У відгуках замовників відзначаються плюси роботи компетентних та досвідчених фахівців:

  • Прозорість системи розрахунків – кваліфіковане планування, ретельний вибір автомобілів, оперативність вантажних операцій та доставки забезпечують відсутність переплат та фіксовану суму на всіх етапах виконання заявки.
  • Наявність професійних інструментів, підйомних механізмів, систем кріплення для акуратного, швидкого, безпечного навантаження та транспортування.
  • За погодженням сторін вивезти сміття після ремонту можна за допомогою нашої тари – міцних мішків, пакетів, коробів.
  • Обслуговуються Троєщина, Оболонь, Поздняки та інші райони міста.

  Для клієнта зручним моментом буде можливість вибору – замовити послуги спеціалістів компанії із завантаження або зробити це самостійно.

  Всі клопоти, незручності та турботи, пов’язані з прибиранням післяремонтного мотлоху, залиште нам. Використовуйте особистий час для інших важливих справ.

  Звертайтеся за вказаними на сайті контактами, щоб вичерпну інформацію з усіх питань, уточнити деталі майбутньої роботи, визначитися із сумою оплати та оформити за явку. Точно в заздалегідь обумовлений час буде подано автомобіль, а бригада вантажників швидко впорається з сортуванням, упаковкою, виносом і навантаженням відходів для відправки на звалище.

   

   

   

  Відгуки

  Влад Закотей
  21.09.2023, 12:13
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Я б хотів поділитися своїм позитивним досвідом із перевезенням холодильника та пральної машини. Компанія, з якою я працював, надала професійні послуги і все пройшло гладко. Я з упевненістю рекомендую цю компанію для перевезення холодильника та пральної машини.

  Марина Дуняшева
  04.07.2023, 17:10
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Дуже задоволена послугами перевезення дивану, шафи, ліжка та матраца. Все було організовано професійно – швидко та акуратно. Перевізники приїхали точно у вказаний час, обробили меблі та акуратно запакували, щоб уникнути пошкоджень.

  Андрей Дулуб
  06.04.2023, 13:18
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Дуже задоволена вантажоперевезенням сейфа! Машина на переїзд була чудовою – просторою, надійною та комфортною. Водій уважний та досвідчений, миттєво реагував на всі мої побажання. Рекомендую цю компанію всім, хто шукає послугу з вантажоперевезення сейфа!

  Максим Закотей
  17.05.2023, 14:16
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Компанія надала вантажника з машиною, що полегшило процес перевезення. Вантажник виявив високий професіоналізм та обережність, не пошкодивши сейф та навколишні предмети. Якщо у вас немає власної машини, можна замовити вантажників без машини, що буде зручно.

  Шинко Олексій
  03.11.2023, 01:00
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Переїзд приватного будинку був успішним завдяки професіоналізму компанії. Всі речі були акуратно упаковані та доставлені. Дачний переїзд також пройшов гладко, меблі та садовий інвентар перевезли без проблем. Рекомендую цю компанію для приватних та дачних переїздів.

  Нам довіряють
  Наші роботи
  Наші контакти
  Зв'яжіться з нами для отримання детальної інформації
  Часы