...
ВЫВОЗ МУСОРА КИЕВ
Kyivstar:
(068) 208 56 55
Vodafone:
(066) 208 56 55
Telefon:
(044) 334 79 47

Вивіз сміття з вантажниками у Києві

Забезпечуємо надійну та професійну послугу з вивезення сміття - швидкий вивіз сміття по Києву та Київській області
грузовичок
Наявність власного автопарку
Широкий вибір вантажних автомобілів з різною вантажопідйомністю
часики
Швидке виконання замовлень
Своєчасне прибуття на об'єкт та оперативне виконання замовлення
коробочка
Упаковка речей
Широкий асортимент упаковки для різних типів перевезення
НАШ АВТОПАРК
Вантажник
Сбор мусора, загрузка мусора
Газель
грузовик с коробками
Масса, т
3
иконка куб
Обьем, м3
24
грузовик
Довжина, м
4,2
иконка машинка в ширину
Ширина, м
1,8
Зіл
грузовик с коробками
Масса, т
6
иконка куб
Обьем, м3
5
грузовик
Довжина, м
6
иконка машинка в ширину
Ширина, м
2
3000 грн
Камаз
грузовик с коробками
Масса, т
10
иконка куб
Обьем, м3
12
грузовик
Довжина, м
7
иконка машинка в ширину
Ширина, м
2,2
4000 грн
Замовляйте у месенджерах
Менеджер завжди готовий прийняти замовлення. Вибирайте найбільш зручний для Вас спосіб розповісти нам про свої плани з транспортування та переїзду.
Картинка Телефон

Диапозон цін на вивезення сміття

Вывоз мусора тарифи м.Київ Обьем, тонажність Без завантаження С завантаженням Ціна 1км за містом (по колу)
Бус 9м3/1.2т 300 грн 1200 грн 30 грн/км
Газель 13м3/1.5т 300 грн 2500 грн 40 грн/км
Газель 18м3/3т 300 грн 2800 грн 45 грн/км
Зіл 5м3/5т 3500 грн 5500 грн 60 грн/км
Камаз 10м3/10т 4000 грн 6500 грн 80 грн/км
Ман 20м3/20т 7000 грн --- 100 грн/км
Грузчик менеджер
Бажаєте отримати консультацію?

  Закінчення всіх видів будівельних та ремонтних робіт незмінно вимагає прийняття важливого рішення – де замовити вивіз сміття з вантажниками за розумною ціною з гарантією кваліфікованого та акуратного процесу очищення приміщень та прибудинкової території від накопиченого мотлоху. У багатьох випадках оперативність прибирання стає головним фактором, адже потрібно якнайшвидше в’їхати в квартиру або відновити діяльність комерційної, виробничої, торгової установи.

  Трудомісткий і досить важкий процес у недосвідченої людини буде дуже ризикованим і складним заняттям. Причин потенційної небезпеки багато – від ризику отримати травму до глухого кута, коли неможливо завантажити на машину габаритний, масивний предмет.

  Компанія «Майстер-Про» надає послугу з вивезення будівельного сміття в Києві та області, що допоможе клієнтам не ламати голову над тим, куди транспортувати такі специфічні види відходів. Адже їх не можна складувати поруч із житловими будинками, викидати у побутові контейнери, а в багатьох випадках потрібно доставити до спеціально відведених місць для утилізації.

  Звернення до мувінгової компанії має багато переваг, які варто враховувати кожній людині за необхідності впоратися з подібною проблемою.

  Кваліфікація персоналу та грамотна організація робіт

  Власники квартир, будинків, котеджів, дач, юридичні особи можуть подати заявку на вивезення мотлоху та скористатися простою, зручною схемою виконання свого замовлення:

  • зв’язуємось з менеджерами вантажоперевізника;
  • попереднє обговорення всіх деталей майбутньої роботи;
  • укладання договору з фіксацією точної суми оплати;
  • виїзд на об’єкт машини та бригади фахівців;
  • очищення, винесення, навантаження та транспортування відходів;
  • після закінчення клієнт оцінює результати та оплачує послуги.

  Штат вантажників укомплектований справжніми майстрами своєї справи, що пройшли конкурсний відбір, за параметрами вміння користуватися спеціальними інструментами, такелажним обладнанням, а водії мають права відповідної категорії для транспортування вантажів будь-якого формату, ступеня небезпеки та нестандартної конфігурації.

  Вивіз сміття з вантажниками автотранспортом компанії

  Логістична служба прораховує найраціональніший варіант надання автомобіля, беручи до уваги специфіку окремо взятої заявки, особливості об’єкта та предметів, які потрібно доставити за певною адресою, стан доріг на маршруті.

  Наявність власного парку машин особливо важлива для того, щоб клієнти змогли уникнути необґрунтованих переплат. Для кожної окремо взятої заявки подається транспортний засіб, що найкраще підходить для запланованого обсягу робіт:

  • можна зробити вивіз сміття Газеллю з вантажниками, яка при об’ємі кузова 24 м3 може витримувати корисне навантаження 3 тонни;
  • при вазі мотлоху до 2 т хорошим рішенням стане Спрінтер 416, з властивою даної модифікації маневреністю. Ідеальний вибір для пересування у міських умовах;
  • ЗІЛ лише за один рейс повністю вирішує проблему очищення приміщення значної площі або прилеглої до будівлі території.
  • КамАЗ здатний перевозити до 10 т і незамінний у місцях скупчення відходів на великих будівельних майданчиках.

  Ми надаємо послуги мешканцям Оболоні, Поздняків. Троєщини та інших районів Києва.

  Швидка та акуратна робота бригади вантажників

  На відміну від непідготовлених робітників висока кваліфікація наших фахівців стає гарантією якісного виконання робіт різного формату та складності:

  • у житлових приміщеннях, де зазвичай після ремонту утворюється скупчення залишків конструкцій, шматків будівельних матеріалів, поламаних меблів, старих побутових приладів;
  • в офісних будинках багато нагромадження відходів найчастіше відбувається внаслідок повної заміни обстановки, ревізії архівів, реставрації фасадів. Відриватися від невідкладних службових справ та зазнавати збитків через вирішення господарських завдань не знадобиться, якщо скористатися послугою вантажоперевізної компанії;
  • замовити вивіз сміття з вантажниками рекомендується власникам закладів торгівлі, в яких специфіка робочого процесу завжди супроводжується постійною потребою в очищенні внутрішнього простору та прилеглої зони від упаковки, коробок, що стали непридатними для стелажів, піддонів та інших елементів;
  • гаражі, дачі та приватні будинки – це місця вічної боротьби господарів з рослинними відходами, залишками зламаних інструментів, предметами меблів, що зберігаються роками, і побутової техніки, що вийшла з ладу.

  Професійна підготовка робочого персоналу мувінгової компанії дозволить вам заощадити свої сили, час та гроші для підтримки доглянутого вигляду всередині приміщень та на прибудинковій ділянці.

  Нерідко мотлох виглядає не тільки як сипкий вантаж або відходи будівельних матеріалів. Найчастіше доводиться мати справу з масивними металевими конструкціями, габаритними верстатами та приладами, масивними корпусними меблями. Для цього використовуються професійні інструменти для демонтажу, застосовуються швелери, домкрати, ланцюги, самохідні ручні візки.

  Усі операції здійснюються з дотриманням правил безпеки.

  Вартість вивезення сміття з вантажниками у Києві

  Пріоритетом у політиці ціноутворення цієї послуги «Майстер-Про» бачить конкурентоспроможність порівняно з іншими пропозиціями та доступність тарифів для всіх категорій потенційних клієнтів. Базова сума сплати за 1 годину зайнятості складає 150 грн. за мінімального часу замовлення на 2 години. Остаточна величина розрахунку залежить від кількох нюансів:

  • Кількість робітників, які потрібні для кожної окремо взятої заявки.
  • Загального обсягу мотлоху, що перевозиться, і габаритів окремих предметів.
  • Потреби у сортуванні та упаковці.
  • Особливостей маршруту винесення із приміщення.
  • Такелажні роботи підвищеної складності.

  У нас завжди є в потрібній кількості запас пакувальних матеріалів, інструментів для різноманітних операцій з демонтажу, підйомних механізмів, кріплення.

  Немає обмежень щодо прийому заявок із прилеглих до столиці та більш віддалених населених пунктів – Бориспіль, Бровари, Васильків, Вишгород, Ірпінь, Буча, Вишневе, Гатне, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка тощо.

  Економія грошей замовника

  Самостійно зробити таку роботу практично завжди коштуватиме дорожче, ніж звернутися за допомогою до нас. Щоб переконатися в цьому, виконайте елементарний підрахунок:

  • витрати часу на пошук та оренду автомобіля;
  • купівля тари для розфасовки мотлоху;
  • складнощі з набором знайомих та друзів для навантаження;
  • відсутність навичок у підготовці сміття до перевезення;
  • немає спеціальних такелажних пристроїв та підйомного обладнання.

  Всі перераховані клопоти та проблеми ви залишаєте нам, а самі можете займатися більш продуктивними та важливими справами. Самостійно ви розтягуєте таке задоволення на кілька днів, а то й тижнів. Замовляючи вивіз сміття з вантажниками в нашій компанії, ви вже через кілька годин будете радіти охайному, привабливому вигляду вашого об’єкту!

  Відгуки

  Влад Закотей
  21.09.2023, 12:13
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Я б хотів поділитися своїм позитивним досвідом із перевезенням холодильника та пральної машини. Компанія, з якою я працював, надала професійні послуги і все пройшло гладко. Я з упевненістю рекомендую цю компанію для перевезення холодильника та пральної машини.

  Марина Дуняшева
  04.07.2023, 17:10
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Дуже задоволена послугами перевезення дивану, шафи, ліжка та матраца. Все було організовано професійно – швидко та акуратно. Перевізники приїхали точно у вказаний час, обробили меблі та акуратно запакували, щоб уникнути пошкоджень.

  Андрей Дулуб
  06.04.2023, 13:18
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Дуже задоволена вантажоперевезенням сейфа! Машина на переїзд була чудовою – просторою, надійною та комфортною. Водій уважний та досвідчений, миттєво реагував на всі мої побажання. Рекомендую цю компанію всім, хто шукає послугу з вантажоперевезення сейфа!

  Максим Закотей
  17.05.2023, 14:16
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Компанія надала вантажника з машиною, що полегшило процес перевезення. Вантажник виявив високий професіоналізм та обережність, не пошкодивши сейф та навколишні предмети. Якщо у вас немає власної машини, можна замовити вантажників без машини, що буде зручно.

  Шинко Олексій
  03.11.2023, 01:00
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Переїзд приватного будинку був успішним завдяки професіоналізму компанії. Всі речі були акуратно упаковані та доставлені. Дачний переїзд також пройшов гладко, меблі та садовий інвентар перевезли без проблем. Рекомендую цю компанію для приватних та дачних переїздів.

  Нам довіряють
  Наші роботи
  Наші контакти
  Зв'яжіться з нами для отримання детальної інформації
  Часы