...
ВЫВОЗ МУСОРА КИЕВ
Kyivstar:
(068) 208 56 55
Vodafone:
(066) 208 56 55
Telefon:
(044) 334 79 47

Вивіз сміття Київ

Забезпечуємо надійну та професійну послугу з вивезення сміття - швидкий вивіз сміття по Києву та Київській області
грузовичок
Наявність власного автопарку
Широкий вибір вантажних автомобілів з різною вантажопідйомністю
часики
Швидке виконання замовлень
Своєчасне прибуття на об'єкт та оперативне виконання замовлення
коробочка
Упаковка речей
Широкий асортимент упаковки для різних типів перевезення
НАШ АВТОПАРК
Вантажник
Сбор мусора, загрузка мусора
Газель
грузовик с коробками
Масса, т
3
иконка куб
Обьем, м3
24
грузовик
Довжина, м
4,2
иконка машинка в ширину
Ширина, м
1,8
Зіл
грузовик с коробками
Масса, т
6
иконка куб
Обьем, м3
5
грузовик
Довжина, м
6
иконка машинка в ширину
Ширина, м
2
3000 грн
Камаз
грузовик с коробками
Масса, т
10
иконка куб
Обьем, м3
12
грузовик
Довжина, м
7
иконка машинка в ширину
Ширина, м
2,2
4000 грн
Замовляйте у месенджерах
Менеджер завжди готовий прийняти замовлення. Вибирайте найбільш зручний для Вас спосіб розповісти нам про свої плани з транспортування та переїзду.
Картинка Телефон

Диапозон цін на вивезення сміття

Вывоз мусора тарифи м.Київ Обьем, тонажність Без завантаження С завантаженням Ціна 1км за містом (по колу)
Бус 9м3/1.2т 300 грн 1200 грн 30 грн/км
Газель 13м3/1.5т 300 грн 2500 грн 40 грн/км
Газель 18м3/3т 300 грн 2800 грн 45 грн/км
Зіл 5м3/5т 3500 грн 5500 грн 60 грн/км
Камаз 10м3/10т 4000 грн 6500 грн 80 грн/км
Ман 20м3/20т 7000 грн --- 100 грн/км
Грузчик менеджер
Бажаєте отримати консультацію?

  ВИВЕЗЕННЯ Сміття У КИЄВІ – ПРОФЕСІЙНА ПОСЛУГА ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ

  Компанія «Майстер-Про» пропонує за доступною ціною швидко та оперативно виконати одну з найбільш затребуваних послуг на ринку вантажоперевезень – оперативне вивезення сміття у Києві в будь-яких обсягах.

  У величезному мегаполісі особливо бурхливо відбувається будівництво нових бізнес-центрів, офісів, житлових комплексів, об’єктів комерційної діяльності. Такі процеси супроводжуються значним скупченням різних будівельних відходів та іншого мотлоху після ремонту. Щоб не відчувати труднощів із транспортуванням, що потребує спеціального дозволу, оптимальним виходом буде звернення до спеціалізованої компанії.

  За законодавством, що діє на території України, заповнювати звичайні сміттєві контейнери шматками штукатурки, цеглою, кахельною плиткою, частинами дерев’яних і металевих конструкцій, а також шпалерами заборонено. Щоб уникнути величезного штрафу та швидко звільнити приміщення або прилеглу до будівлі зону від подібних залишків, слід знати правила сортування, навантаження та місця утилізації.

  Що потрібно враховувати під час вивезення сміття?

  Зверніть увагу на те, що самостійно впоратися з таким завданням досить складно. Складування в побутових баках великогабаритних предметів і будівельних матеріалів будь-якої фракції загрожує неприємностями у вигляді штрафних санкцій. А доставка такого специфічного вантажу в дозволені місця відбувається після тривалих пошуків автомобіля, вантажників, упаковки для сипучих елементів і т.д.

  Ціна вивезення сміття самотужки, як це не парадоксально звучить, у більшості ситуацій буде вищою, ніж звернення за допомогою до кваліфікованих фахівців. «Майстер-Про» оперативно впорається з усім комплексом робіт із наведення ідеального порядку у приватному будинку, квартирі, комерційному чи виробничому закладі, на складах та установах торгівлі.

  Надайте професіоналам швидко вирішити ці завдання, а самі займайтеся своїми особистими та службовими справами.

  Які відходи належать до будівельних?

  Час існуючим нормативам у контейнери громадського користування категорично забороняється завантажувати мотлох з категорії будівельного:

  • уламки натурального та штучного каменю, кераміки, бетон, гіпс, алебастр та інші оздоблювальні матеріали;
  • компоненти облаштування покрівлі – шифер, руберойд, гідроізоляція, профнастил, скловолокно, черепиця;
  • вивіз сміття часто замовляють для тротуарної плитки, частин бордюрів, керамограніту;
  • окремі деталі та цілісні конструкції дренажних люків та решіток, опалювальний батарей, труб, сантехнічного обладнання;
  • паркет, лінолеум, пиломатеріали, ламінат.

  Затребуваною протягом багатьох років є послуга з утилізації меблів, ємностей для лакофарбних матеріалів, великих об’ємів упаковки, що прийшли в непридатність.

  Головні причини вибору мувінгової компанії для вивезення мотлоху

  Крім перерахованих проблем із організацією цього процесу самотужки, необхідно заздалегідь передбачати великі фізичні навантаження під час поводження з важкими предметами. Та й далеко не у кожного є набір необхідних інструментів, тари, такелажних пристроїв.

  Без професійної підготовки існує великий ризик отримати травму під час винесення з приміщення та підйому на вантажну платформу дивана, сейфа, шафи. А спроби розібратися з сортуванням та укладанням у коробки, засипкою в мішки приведуть до утворення пилу, псування вже готового ремонту та й грошей навряд чи багато на цьому вдасться заощадити.

  Замовити вивіз сміття буде найбільш розумним і виправданим рішенням щодо низки критеріїв:

  • всього за кілька годин ми зробимо те, на що недосвідченій людині знадобляться дні. А іноді й тижні;
  • оперативно відбувається розфасовка по міцних мішках та щільних пакетах;
  • акуратно виноситься мотлох з будівлі та розміщується на машині;
  • є дозвіл на транспортування відходів усіма районами міста, включаючи Троєщину, Поздняки, Оболонь;
  • своєчасне прибуття бригади робітників та машини.

  Наші співробітники використовують вказані у правилах проведення таких робіт засоби індивідуального захисту – спеціальну уніформу, рукавички, сертифіковані респіратори.

  Організація вивезення побутового та будівельного мотлоху

  Простий та комфортний для клієнтів алгоритм виконання замовлень робить співпрацю з нашою компанією зручною та вигідною у фінансовому плані:

  • Подається заявка на офіційному сайті або оформляється за одним із номерів контактних телефонів.
  • Компетентні менеджери ретельно проаналізують фронт планованих робіт та ознайомлять вас із кошторисом витрат. Додатково замовник отримує вичерпну інформацію щодо умов співробітництва.
  • Після згоди клієнта на об’єкт подається спецтехніка і приїжджають вантажники точно в терміни, що обумовлені між сторонами.
  • Розміщення мотлоху на автотранспорті.
  • Вивіз сміття в Києві Газеллю або іншою машиною в залежності від кількості відходів та їх формату.
  • Розраховується після завершення всіх робочих моментів.

  За вашим бажанням можна зробити навантаження самотужки або отримати допомогу професійних такелажників

  Як формується ціна такої послуги?

  Базова вартість вказана у прайс-листі, на якому розміщено стандартні тарифи. Точна сума визначається індивідуально в кожному окремому випадку на підставі кількох критеріїв.

  Який вид транспорту потрібен

  Специфіка відходів позначається на використанні машини певної вантажопідйомності та типу вантажної платформи. У нашому власному автопарку є газелі, міні та максибуси, вантажівки різної тоннажності та з гідробортами.

  Об’єм та маса непотребу

  Ціна вивезення сміття не може бути однаковою для прибирання квартири та очищення території біля збудованого СТО або великого складу. У кожній ситуації потрібна певна кількість персоналу, а також використання професійних інструментів, оснащення, елементів кріплення.

  Відстань до полігону чи місця утилізації

  Цей показник необхідний розрахунку споживання пального, часу використання транспортного засобу і зайнятості вантажників.

  Рівень безпеки відходів

  Багато видів сміття можуть містити токсичні, шкідливі для здоров’я людини та навколишнього середовища сполуки та компоненти. Для акуратного та відповідного ряду нормативів перевезення знадобляться додаткові фінансові витрати.

  Найбільш раціональним рішенням стає комплексна послуга, коли ви замовляєте у нас і транспорт, і допомогу вантажників, і підготовку до вивезення у вигляді сортування, упаковки, розбирання окремих конструкцій та предметів.

  Якщо вам потрібно вивезти сміття в Києві та області, включаючи Бориспіль, Бровари, Васильків, Вишгород, Ірпінь, Буча, Вишневе, Гатне, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, найкраще звернутися саме до нас.

  «Майстер-Про» – це гарантія прозорих та лояльних тарифів, великого досвіду успішної діяльності у своєму сегменті українського ринку вантажоперевезень, відповідальне ставлення до проблем клієнтів, точне дотримання всіх домовленостей, сервіс європейського рівня.

  Звертайтеся в будь-який зручний для вас час!

  Відгуки

  Влад Закотей
  21.09.2023, 12:13
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Я б хотів поділитися своїм позитивним досвідом із перевезенням холодильника та пральної машини. Компанія, з якою я працював, надала професійні послуги і все пройшло гладко. Я з упевненістю рекомендую цю компанію для перевезення холодильника та пральної машини.

  Марина Дуняшева
  04.07.2023, 17:10
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Дуже задоволена послугами перевезення дивану, шафи, ліжка та матраца. Все було організовано професійно – швидко та акуратно. Перевізники приїхали точно у вказаний час, обробили меблі та акуратно запакували, щоб уникнути пошкоджень.

  Андрей Дулуб
  06.04.2023, 13:18
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Дуже задоволена вантажоперевезенням сейфа! Машина на переїзд була чудовою – просторою, надійною та комфортною. Водій уважний та досвідчений, миттєво реагував на всі мої побажання. Рекомендую цю компанію всім, хто шукає послугу з вантажоперевезення сейфа!

  Максим Закотей
  17.05.2023, 14:16
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Компанія надала вантажника з машиною, що полегшило процес перевезення. Вантажник виявив високий професіоналізм та обережність, не пошкодивши сейф та навколишні предмети. Якщо у вас немає власної машини, можна замовити вантажників без машини, що буде зручно.

  Шинко Олексій
  03.11.2023, 01:00
  Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга Звезда рейтинга

  Переїзд приватного будинку був успішним завдяки професіоналізму компанії. Всі речі були акуратно упаковані та доставлені. Дачний переїзд також пройшов гладко, меблі та садовий інвентар перевезли без проблем. Рекомендую цю компанію для приватних та дачних переїздів.

  Нам довіряють
  Наші роботи
  Наші контакти
  Зв'яжіться з нами для отримання детальної інформації
  Часы